راجستان Dalit مرد ضربه جسم نوک حال آسیب های متعدد: گزارش پزشکی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

گزارش پزشکی از 23 سال Dalit مرد که به اتهام شکنجه توسط هفت نفر در راجستان ناگور منطقه در فوریه 16, نشان می دهد, این قربانی بود, ضربه بلانت سلاح و پایدار آسیب های متعدد.

این گزارش که توسط هیئت پزشکی به ریاست پزشکی فقیه Pt JLN بیمارستان دولتی در ناگور Dr Mahaveer Choyal گفت: چند رنگ آبی مایل به کبودی داشت و در پشت بدن قربانی.

HT یک کپی از گزارش پزشکی.

“کبود از 12 تا 3 سانتیمتر (cm) داشت در پشت قفسه سينه, 11 2 سانتی متر در قسمت بالای باسن, 8 3 سانتی متر در پشت از راست ران” با توجه به معاینه پزشکی در فوریه 19, روز شاه ثبت شد.

این گزارش همچنین گفت که در این مدت از آسیب دیدگی شد و سه تا چهار روز.

به طور مشابه یک رنگ قهوه ای رنگ کبود از 10 1.5 سانتی متر در اندازه بود بر روی دست چپ خود را در دو رنگ مشکی رنگ کبود از 14 توسط 2 سانتی متر و 13 توسط 2 سانتی متر داشت و در سمت چپ ایلیاک—منطقه نزدیک به سمت چپ باسن.

همچنین کبود از 7 توسط 2 سانتی متر در اندازه بود بر روی ران چپ که کمی مایل به قرمز, discolouration اشاره شد در مقعد مناطق.

هیئت مدیره محفوظ است آن نظر نهایی.

“نظر محفوظ داده خواهد شد و پس از دریافت FSL گزارش که مربوط به نمونه حفظ شده مهر و موم شده و تحویل به نگرانی ایستگاه پلیس” پزشکی فقیه گفت: در گزارش.

حقوق مدنی بال دولت به پلیس دستور داده بود برای یک معاینه پزشکی توسط هیئت مدیره در فوریه 20 بعد از جنایت ضربه سرفصل به عنوان تصویری از این حادثه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

قربانی یک کارگر و 18 ساله پسر عموی رفت و به Om خودرو در Karnu روستا حدود 60 متر دور از ناگور شهر به خود موتور سیکلت سرویس در مورد 2pm در فوریه 16.

کارگر رفت داخل ایستگاه خدمات, در حالی که پسر عموی خود را در خارج از منتظر مغازه.

“همانطور که من در بیرون آمدن از مغازه من تحت فشار قرار دادند نسبت به صدور صورت حساب و مقابله با Bhim سینگ که یک کارمند در ایستگاه سرویس. من متهم به سرقت پول نگهداری در قفسه. اگر من را رد اتهام آنها شروع به ضرب و شتم من گفت:” کارگر.

در اولین گزارش اطلاعاتی (شاه) او ادعا کرد که او شکنجه شده است.

“آنها گره خورده است دست من با طناب و سپس آنها را ضرب و شتم من با لاستیک تسمه بعد از 15-20 دقیقه,” او گفت:.

در این فیلم دو Dalits دیده می شود در حال ضرب و شتم با فن کمربند و یکی از آنها 23 سال محروم است و نقض با یک پیچ گوشتی. یکی از متهمان, فیلم برداری, شکنجه بر روی تلفن همراه خود را.

دو بیشتر حوادث Dalits بودن مورد ضرب و شتم تا به نور آمده در پنج روز گذشته.

یک ویدیو نشان دادن یک گروه از مردم در حال ضرب و شتم سه Dalit که به اتهام سرقت پنج الاغ در Jaisalmer راما ایجاد شد و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شنبه گذشته.

قبل از آن یک ویدئو از برمر منطقه ظاهر در رسانه های اجتماعی در روز جمعه که در آن 22 ساله دیده می شد که مورد ضرب و شتم توسط سه مرد مشکوک که او به سرقت رفته از یک تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>