راجستان Cong مسائل شلاق قبل از قانونگذاری حزب, جلسه, ادعای حمایت از 109…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راجستان وزیر Ashok Gehlot به نام یک جلسه کنگره قانونگذاران در صبح روز دوشنبه پس از چند رهبران حمایت از معاون وزیر Sachin خلبان trooped به National Capital Region (NCR) در میان گمانه زنی انشعاب در حزب.

Sachin خلبان گفت: برای شرکت در جلسه کنگره مقننه در ارشد وزیر اقامت در روز دوشنبه در ساعت 10:30am می باشد.

راجستان کنگره مسئول Avinash Pande گفت: اواخر روز یکشنبه که حزب اتحاد صادر شده یک شلاق به حکم حضور تمام حزب MLAs در صبح روز دوشنبه نشست.

“سخت انضباطی اقدام خواهد شد در برابر هر گونه MLA که غایب است بدون ذکر شخصی/دلیل خاص” Pande گفت.

Pande یک بار دیگر سرزنش Bharatiya Janata Party (BJP) برای بحران سیاسی در دولت است.

“کنگره است که به شدت با هم کار کردن. بی جی پی عمدا منحرف وضعیت کنونی است. این توطئه انقلابي شده توسط بی جی پی” او گفت:.

جلسه روز دوشنبه خواهد بود که آخرین سری از مذاکرات حزب کنگره شده است نگه داشتن در بحبوحه بحران سیاسی در راجستان.

در روز یکشنبه, شب, Ashok Gehlot در مورد وضعیت با حزب قانون گذاران و کسانی که از دیگر احزاب حمایت کنگره است. حدود 75 MLAs از جمله وزرای حاضر بودند در این جلسه که در Gehlot محل اقامت.

رهبران ارشد Randeep سینگ Surjewala و آجی Maken ارسال شده توسط رهبری مرکزی برای حل و فصل بحران نیز با حضور در این نشست اواخر روز یکشنبه و پس از آن حزب تصمیم به صدور شلاق.

Avinash Pandey که او نیز در حال حاضر در این جلسه گفت که 109 MLAs باید امضا نامه های خود را از حمایت مربوط به وزیر Ashok Gehlot.

“صد و نه MLAs را امضا کرده اند حرف خود را ابراز اعتماد و حمایت خود را از وزیر Ashok Gehlot رهبری دولت و رهبری سونیا گاندی و راهول گاندی. چند MLAs حال مکالمه تلفنی با وزیر و آنها نیز با امضای نامه حمایت تا صبح” او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

خلبان اردوگاه گفت: در اواخر شب بیانیه منتشر شده در WhatsApp است که معاون وزیر است که حمایت از حدود 30 قانونگذاران در 200 عضو مجمع.

“این Ashok Gehlot دولت در اقلیت پس از بیش از 30 کنگره و برخی از مستقل MLAs متعهد شده اند حمایت خود را به Sachin خلبان گفت:” بیانیه منتشر شده توسط خلبان رسانه ها ،

کنگره 107 MLAs و حمایت از یکی دیگر از 18 مصرف آن شمارش به 125 در 200 عضو راجستان مجمع. بی جی پی 72 قانون گذاران و پشتیبانی شده توسط سه MLAs از هانومان Beniwal را Rashtriya Loktantrik ،

بحران جاری فوران پس از Sachin خلبان دریافت اطلاع از عملیات ویژه گروه (SOG) راجستان پلیس برای ضبط بیانیه خود در مورد اتهام تلاش برای سرنگونی دولت کنگره را در دولت است.

این کنگره گفت: مشابه متوجه فرستاده شد به Gehlot نیز هست اما رهبران نزدیک به خلبان آن را به نام یک “شوخی” از آنجا که رئیس جمهوری نیز مسئول صفحه اصلی گروه است که نظارت نیروی پلیس است.

خلبان اردوگاه گفت: جولای 10 توجه است و در عین حال یکی دیگر از حرکت به “تحقیر” معاون وزیر و “تضعیف” قدرت خود را.

قبل از آن Gehlot تا به حال ادعا شده در روز شنبه که BJP است که در تلاش برای سرنگونی دولت خود هزینه ای را به شدت تکذیب کرد توسط حزب مخالف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>