راجستان: نقض امتیاز حرکت و نقل مکان کرد و در برابر BJP دولت رئیس Satish پون…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Sanyam Lodha, یک عضو مستقل از راجستان مونتاژ (MLA), ارائه شده است یک نقض امتیاز حرکت در مجلس در برابر Satish Poonia این Bharatiya Janata Party (BJP) رئیس جمهور و یک MLA به اتهام خدشه دار کردن تصویر از 23 قانونگذاران.

Poonia ادعا کرده است در یک مقاله روزنامه ای که 23 MLAs ارائه شد رشوه توسط حاکم کنگره به رای دادن به نفع نامزدهای خود را در Rajya سبها (RS) نظر سنجی برای سه کرسی خالی که جمعه گذشته برگزار شد.

Lodha با اشاره به Poonia مقاله نوشت و به راجستان مجمع سخنران CP Joshi.

“من یک MLA و مشتاق به حمایت از تمامیت و اعتبار موسسه. یک تلاش آشکار ساخته شده توسط Satish Poonia به لکه دار کردن تصویر از اعضای مجلس قانونگذاری با داشتن برابر 23 قانونگذاران” در این نامه اعلام کرد.

“Poonia مطرح شده مبنی بر اینکه دولت ارائه کرده است معادن توطئه و نقدی به 23 MLAs برای رأی خود را به نفع کنگره نامزدها در RS انتخابات” آن را گفت.

“تصویر از موسسه شده است مخدوش و همچنین اعضای آن با افزایش اتهامات بدون اثبات آنها را با هر مدرک. انجام Poonia است نقض امتیاز از خانه و اعضای آن” به آن اضافه شده است.

Poonia است در واکنش به Lodha اظهارات.

“این است که تبلیغات به عنوان Lodha یک عادت به hanker پس از تبلیغات است. او در حال کار به عنوان یک کنگره عامل. حتی وزیر Ashok Gehlot قبلا ادعا شده که 35 تومان کرور روپیه بود که ارائه شده به MLAs برای رأی خود برای RS نظر سنجی. هر چه گفتم تا به یک پایه و اساس. ما را به مبارزه علیه امتیاز, حرکت,” او گفت:.

حاکم کنگره برنده دو تومان صندلی در حالی که BJP wrested یکی.

کنگره 107 MLAs در 200 عضو راجستان مجمع و همچنین برخوردار از حمایت 18 قانونگذاران دیگر از جمله 13 مستقل.

بی جی پی ‘s قدرت در مجلس 72 MLAs و همچنین حمایت از سه نفر از اعضای آن متحد Rashtriya Loktantrik حزب (RLP) تاسیس توسط هانومان Beniwal دو سال پیش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>