باران مستند فشار سبزیجات قیمت در سراسر کشور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

قیمت معمولا مصرف سبزیجات مانند سیب زمینی و گوجه فرنگی به شدت افزایش یافته و در سراسر کشور با عمده فروشی بازارهای در حال اجرا پایین در منابع به دلیل اختلالات ناشی از باران های سنگین و مستندات غیر از کاهش تولید برخی از اقلام و بالاتر هزینه های سوخت.

در روز سه شنبه به طور متوسط همه-هند قیمت خرده فروشی سیب زمینی تومان بود در 35 کیلوگرم در حالی که گوجه فرنگی به فروش به طور متوسط از 55 تومان یک کیلوگرم از Rs 20 و 30 تومان در جولای 1, داده, از مصرف کننده و وزارت امور نشان داد.

باران و جزئی و یا کامل مستند در شهرستانها مانند بنگلور پونا گواتی و بوپال شامل گسترش Covid-19 باید طرح میتوانست زنجیره تامین باعث می شود که قیمت معمولا مصرف سبزیجات به سنبله منیفولد. در میان آشپزخانه کالاهای اساسی خانوارها پرداخت بالاترین برای سیب زمینی و گوجه فرنگی. قیمت پیاز در حال ثبات و یا کاهش یافته است در برخی از بازارها با توجه به افزایش تولید در زمستان سال گذشته مقامات در بازارهای عمده فروشی گفت.

ترکیبی از عوامل است که افزایش قیمت های معامله گران گفت. “کشاورزان در بسیاری از کشورهای ریخته شدنی در طول مستند قادر به پیدا کردن خریداران است. بنابراین گوجه فرنگی در تامین کوتاه مدت هستند. هزینه های حمل و نقل افزایش یافته است 5-10% به دلیل سوخت و افزایش قیمت ها توسط دولت” Maruti Mallale به مالک ماهش گیاهی شرکت در ماهاراشترا واشی گفت.

در دهلی Azadpur بازار عمده فروشی در ماه جولای 13-19 متوسط قیمت عمده فروشی سیب زمینی گل رز 53.5% از یک سال پیش بیشترین افزایش در چهار سال داده ها را از مصرف کننده امور وزارت Agmarknet ردیاب نشان داد. در همان دوره و سیب زمینی و مقدار آورده برای تجارت کاهش یافته و 42 درصد در بازار است. Azadpur ملی پایتخت بزرگترین hub گیاهی برای تجارت و مجموعه معیار قیمت های خرده فروشی در سراسر منطقه سرمایه ملی. در طول همان دوره گوجه فرنگی قیمت در Azadpur بازار افزایش یافت 33.9% از یک سال پیش در حالی که ورود خود را کاهش 37%.

“عرضه بیشتر از سبزیجات متاثر شده است. ورود در ذخیره سازی سرد شده 30 درصد کمتر” گفت: آنیل Chaudhury رسمی آگرا سردخانه انجمن. این نشان می دهد که کشاورزان باید رشد کمتر سیب زمینی در طول 2019-20, او گفت:. قیمت پیاز از سوی دیگر کاهش یافته است. میانگین قیمت پیاز در Azadpur در بازار کاهش یافت و 20.9 درصد در ماه جولای 13-19 هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>