راه آهن نیز اجرا AC قطار از ژوئن 1; Shatabadis, Durontos به ترمیم

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزارت راه آهن صادر دستورالعمل شنبه برای از سرگیری 100 جفت به طور منظم قطار مسافری از ژوئن 1 با هر دو AC و غیر AC مربیان تجدید نظر زودتر خود را به منظور اجازه می دهد تنها غیر AC قطار.

رزرو برای این قطار آغاز خواهد شد و در ساعت 10 صبح در تاریخ 21. ملی حمل و نقل نیز مجاز پیشبرد رزرو دوره حداکثر 30 روز. در حال حاضر رزرو به صورت منظم Rajdhani قطار تنها مجاز است تا یک هفته.

به طور منظم قطار مسافری از جمله Jan Shtabadi, Sampark Kranti و Duronto بیان ترمیم شده است.

راه آهن روز سه شنبه اعلام کرد که اجرای 200 ویژه مسافر قطار در روز از ژوئن 1.

این قطار خواهد بود به طور کامل محفوظ قطار با داشتن هر دو AC و غیر AC کلاس. به طور کلی (GS) مربیان نیز باید دارای این سایت متعلق به صندلی. وجود خواهد داشت هیچ unreserved مربی در این وزارتخانه گفت.

“کرایه باید به صورت عادی و عمومی (GS) مربیان بودن محفوظ دوم صندلی (2S) کرایه باید شارژ و صندلی ارائه خواهد شد به تمام مسافران این وزارتخانه گفت.

تنها آنلاین e-ticketing اجازه خواهد داشت از طریق وب سایت IRCTC و یا نرم افزار تلفن همراه. رزرو بلیط از طریق عوامل هر دو IRCTC عوامل و راه آهن عوامل را مجاز نمی باشد.

200 قطار اعلام کرد روز سه شنبه اجرا خواهد شد علاوه بر حق بیمه مسافر قطار اتصال دهلی نو با 15 شهرستانها در سراسر هند و آنهایی که گذر گاه رشته کارگران مهاجر به زادگاه.

RAC و waitlist تولید خواهد شد و طبق قوانین موجود با این حال در لیست انتظار بلیط دارندگان نباید مجاز به هیئت مدیره قطار وزارت توضیح داد و اضافه کرد که هیچ unreserved (UTS) بلیط tatkal و حق بیمه رزرو tatkal اجازه خواهد داشت.

همچنین دستور داده همه مسافران به دانلود و استفاده از Aarogya Setu نرم افزار. مسافران را نیز مجبور به پوشیدن ماسک صورت در ورود و در طول این سفر رسیدن به ایستگاه حداقل 90 دقیقه در پیشبرد و تسهیل حرارتی غربالگری در ایستگاه و اجتماعی رعایت فاصله هنجارهای.

راه آهن نیز اجازه همه سهمیه موجود به مجاز در این قطار ویژه. تعداد محدودی از رزرو (PRS) شمارنده باید در عمل برای این منظور است. اما عادی رزرو بلیط نمی تواند انجام شود از طریق این شمارنده. امتیازی اجازه خواهد داشت برای چهار دسته از ‘Divyangjan’ همراه با 11 دسته از بیمار سازش است.

تمام اصطبل در ایستگاه ها از جمله مواد غذایی پلازا نیز اجازه داده می شود به کار گیرند اما فقط برای فروش دور از مواد غذایی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>