راه آهن قراضه دوربین های حرارتی مناقصه پس از شرکت ها ادعا می کنند از مزیت های چین

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

از راه آهن تا اوراق مناقصه برای دوربین های حرارتی به معنای ‘Covid نظارت’ پس از شرکت هندی ادعا کرد که مناقصه با مشخصات مورد علاقه یک شرکت چینی است.

در ماه ژوئن Railtel راه آهن’ مخابرات بازوی صادر کرد, مناقصه های حرارتی متوسط غربالگری هوش مصنوعی مبتنی بر دوربین های مدار بسته برای کمک در Covid-19 نظارت است. دولت شرکت تصمیم گرفته است به موضوع تازه مناقصه پس از جنجال.

“EOI برای انتخاب شریک زندگی حرارتی متوسط غربالگری راه حل برای RCIL مشتریان می ایستد لغو با اثر فوری. تازه EOI به زودی منتشر خواهد شد” یک اطلاع PSU گفت.

این می آید در زمانی که دولت هند ممنوع 59, برنامه, بیشتر, داشتن, چینی, لینک, گفته آنها “درگیر در فعالیت های مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند”است.

هند و چین درگیر در تنش مرزی ایستادگی کردن در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh. یک نزاع و جدال در Galwan دره در 15 ژوئن منجر به 20 و نامشخص تعداد از سربازان مرده است.

در نامه نوشته شده به Railtel یکی از فروشندگان گفت: قبل از احراز صلاحیت و معیارهای گذاشته برای نصب و پیشنهاد برخی از ناهنجاری ها و ابهامات. Hindustan Times دیده است یک کپی.

“حتی پس از انتشار آخرین corrigendum (در تاریخ 23 ژوئن) در این بخش به برخی از ابهامات بیش از حد در مشخصات فنی. مشخصات صادر شده در حال گرایش به چینی نصب شده یعنی Hikvision مشخصات به وضوح ذکر شده DeepinMind فن آوری است که اختصاصی از ویژگی های Hikvision NVRs” نامه گفت.

شرکت هندی گفته اند که هوش مصنوعی فناوری – DeepInMind – که مشخص شده است در مناقصه اختصاصی از ویژگی های چینی شرکت Hikvision شرکت تا حدودی متعلق به دولت چین.

با توجه به Hikvision را technology Network Video Recorder (NVR) است “ذهن” خود را دارد و می تواند تجزیه و تحلیل و طبقه بندی انسان و وسیله نقلیه اهداف از جریان ویدئو.

در زیر مشخصات ذکر شده در مناقصه به صورت متوسط غربالگری با تشخیص صورت و ماسک, تشخیص Railtel ذکر “رابط ویژه در DeepinMind NVR.”

از مشخصات این دوربین عبارتند از: درجه حرارت غربالگری با تشخیص صورت و ماسک, تشخیص همزمان دما غربالگری برای چند نفر تشخیص اینکه آیا مردم ماسک و ارائه به موقع آلارم بر مردم بدون ماسک.

در حالی که اولیه مناقصه برای این دوربین های صادر شده در ژوئن 9 مستثنی حیاتی مشخصات نام “جسم سیاه” متوسط – توانایی دوربین به دقت اندازه گیری درجه حرارت ساطع شده از یک فرد می گویند که آیا یک فرد دارای تب یا نه – و DeepinMind تکنولوژی مشخصات آنها از جمله در مناقصه تجدید نظر صادر شده در ژوئن 23.

Railtel شناور بود مناقصه خرید حدود 800 چنین سیستم های دوربین.

Hindustan Times تا به حال در 10 نوامبر سال گذشته گزارش ملی حامل در حال برنامه ریزی تعمیرات اساسی کامل امنیتی در ایستگاه های راه آهن از طریق استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره مورد حمایت توسط هوش مصنوعی است.

همچنین برنامه ریزی برای پیوند صورت به رسمیت شناختن سیستم (FRS) ایالات متحده آمریکا با پایگاه داده های موجود از قبیل جرم و جنایت و جنایتکار ردیابی Network & Systems (CCTNS) برای شناسایی مجرمان تکاپو ایستگاه های راه آهن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>