وزارت راه آهن روز سه شنبه گفت: آن حمل و نقل ترافیک در جولای 27 بود که اندکی بیشتر از آن که در همان روز در سال گذشته و همچنین دو برابر سرعت آن قطار حمل و نقل “با وجود Covid-19 چالش های مربوط به.”

ملی حامل افزایش متوسط سرعت آن قطار باری در جولای 27 بود 46.16 kmph است که بیش از دو برابر این 22.52 kmph از جولای 27 سال گذشته است. با توجه به وزارت سرعت متوسط در ماه جولای بود و 45 kmph نسبت به 23.2 سال گذشته است.

این سرعت ممکن است به دلیل واضح تر شبکه. تعلیق قطار مسافری از تاریخ 22 مارس منجر به decongestion یک بخش عمده ای از ملی حمل و نقل شبکه. در حال حاضر تنها 230 ویژه مسافران در حال پیمودن در حالی که محموله ها و بسته قطار همچنان به کار از طریق مستند و پس از آن.

“در ماه ژوئیه به طور متوسط سرعت قطار حمل و نقل است 45.03 kmph که در حدود دو برابر نسبت به سال گذشته در همین ماه (23.22 kmph). غرب مرکزی راه آهن با سرعت متوسط 54.23 kmph شرق مرزی راه آهن با سرعت از 51 kmph شرق مرکزی راه آهن 50.24 kmph شرق هزینه راه آهن 41.78 kmph و جنوب شرق مرکزی راه آهن 42.83 kmph جنوب شرقی راه آهن 43.24 kmph و غربی راه آهن با سرعت 44.4 kmph هستند که منجر به راه آهن در مناطق متوسط سرعت قطار باری در راه آهن هند” وزارت گفت.

با وجود بالاتر حمل و نقل بارگیری در جولای 27, کلی بارگذاری قطار حمل و نقل باقی می ماند 18.18 درصد کمتر از سال گذشته است. Frieght بارگذاری یک پروکسی برای اقتصاد است. به طور کلی به عنوان اقتصاد زنده و رشد حجم حمل و نقل را افزایش می دهد.

در 27 ژوئیه در مجموع 1039 با چنگک جمع کردن لود شده با حمل و نقل بودند تقبل قایق از آب عبور توسط راه آهن هند از جمله 76 با چنگک جمع کردن از foodgrain, 67 با چنگک جمع کردن از کود 49 با چنگک جمع کردن از جراحی, 113 با چنگک جمع کردن سیمان 113 با چنگک جمع کردن سنگ آهن و 363 با چنگک جمع کردن زغال سنگ.

“راه آهن به دست آورد رکورد بارگیری foodgrains این مالی است که 80 درصد بیشتر از سال گذشته و نیز معرفی زمان مطرح (برنامه ریزی شده) بسته خدمات 4541 خدمات و حمل و نقل 2.41 لاخ تن محموله تولید درآمد از تومان 86.88 کرور (از مارس 22 تا 27 ژوئیه),” راه آهن رئیس هیئت مدیره VK Yadav گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

دانه های مواد غذایی توزیع در طول این مستند تا به حال بیش از دو برابر با راه آهن حمل و نقل 5.2 میلیون تن foodgrains در ماه آوریل از این کشور رفت و در زیر یک مستند در 25 مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس هندوستان تایمز گزارش داد در تاریخ 27 آوریل.

در کشور ما مشکل شده است به اشتراک گذاری آهنگ های بین مسافر و حمل و نقل قطار. از این رو با سرعت پایین تر بود. در این پست Covid دوره با توجه به فرکانس های پایین تر از قطارهای مسافربری با سرعت و از این رو فرکانس قطار حمل و نقل ممکن است افزایش یافته است. مهم ترین چیز به یاد داشته باشید این است که با راه اندازی اختصاصی حمل و نقل دالان در 2 سال آینده این است که رفتن به طبیعی است. تلاش برای در هیئت مدیره خصوصی بازیکنان برای اجرای قطار مسافری نیز به پایان رسیده است بر این اساس” گفت: Arindam گوآ, Deloitte هند شریک است.

راه آهن تا مجموعه ای بلند پروازانه هدف دستیابی به 50 درصد بیشتر حمل و نقل بارگیری در سال مالی جاری در مقایسه با سال مالی 2019-2020, Yadav گفت.

“این پیشرفت در حمل و نقل حرکات را نهادینه شود و ثبت شده در آینده صفر بر اساس جدول زمان. این مراحل منجر خواهد شد به طور قابل توجهی بالاتر حمل و نقل ترافیک و درآمد برای راه آهن و هزینه رقابتی تدارکات برای کل کشور ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im