راه آهن و ایجاد نمونه اولیه پس از Covid مربی برای مبارزه با ویروس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راه آهن در حال آماده سازی برای ارائه بهتر بهداشت و استاندارد در آموزش مربیان آن را به عنوان برنامه ای برای نصب پا عمل soap dispensers مس با پوشش دستگیره نگهدارنده با دی اکسید تیتانیوم (TiO2) پوشش است که جان ویروس ها و پلاسما هوا و تجهیزات داخل تهویه مطبوع (AC) مجاری به steralise و ایجاد فضای داخلی ذرات مقاوم در برابر.

ملی حامل واحد تولید آهن مربی کارخانه در کپورتهلا ساخته شده است برای اولین بار نمونه اولیه است. راه آهن قصد دارد برای مقاوم سازی تمام موجود در آن مربیان با این امکانات مقامات آگاه از این موضوع گفت.

“پست Covid مربی و…) و امکانات رفاهی مانند عمل شیر آب و صابون تلگراف و پای عمل و دستشویی درب (در خارج) و پای عمل شیر خیط و پیت کردن پا عمل چفت در دستشویی درب خارج لگن دستشویی با پای عمل و شیر آب و صابون تلگراف و ساعد اداره رسیدگی در محفظه درب” وزارت راه آهن گفت: در طراحی آن توجه داشته باشید برای مربیان.

دو مربیان ساخته شده در واحد لامپ پوشش داده شده با TiO2 و ارائه پلاسما هوا تجهیزات در AC مجاری به جماهير فضای داخلی با استفاده از ionised هوا. “این پلاسما هوا تجهیزات استریل کردن هوا و سطوح در داخل AC مربی با استفاده از ionised هوا به مربی Covid-19 و ذرات مقاوم است. این ماده را نیز بهبود غلظت یون از 100 یون/cm3 به بیش از 6000 یون/cm” وزارت گفت.

وزارت گفت: نانو ساختار TiO2 توابع به عنوان photoactive مواد. “این است که سازگار با محیط زیست آب بر اساس پوشش است که جان ویروس ها و باکتری ها و قالب و رشد قارچ و مهمتر از همه افزایش کیفیت هوای داخل ساختمان” وزارت گفت. “آن غیر سمی است و تایید شده توسط [این] مواد غذایی آزمایشگاه های ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA) گواهی CE. TiO2 در نظر گرفته شده است به امن ماده است و بی ضرر برای انسان است. این دی اکسید تیتانیوم پوشش [خواهد بود] اعمال شده در سرویس بهداشتی, دستشویی صندلی & صندلی غذای سبک, جدول, شیشه, طبقه, تقریبا در هر سطحی که می آید در تماس با انسان.” موثر در زندگی از این پوشش است که انتظار می رود در سال است. مربیان نیز مجهز به روکش مس نرده و دستگیره. “مس تنزل ویروس بر روی آن فرود آمد در عرض چند ساعت. مس دارای خواص ضد میکروبی” وزارت اشاره کرد.

راه آهن در حال برنامه ریزی برای ساخت همه مربیان با این مشخصات. “همه آینده مربی تولید خواهد شد که این ویژگی ها است. برای موجود و مربیان بیش از حد ما سعی خواهد کرد برای مقاوم سازی در هر کجا از آن است که از لحاظ فنی امکان پذیر است. همان انجام داده بود نیز زیستی برای توالت که مجهز در موجود مربیان” به گفته یک مقام به شرط ناشناس ماندن.

برآورد هزینه تولید نمی شد فورا در دسترس است.

(با ورودی از HTC کپورتهلا)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>