راه آهن بازرس پلیس در زمان پول به کشتی کارگران مهاجر به اللهآباد (هند) با قطار در طول مستند: نیازها

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 4:13:23 pm

GRP inspector took money to ferry migrant workers to Allahabad by train during lockdown: RPF منابع گفت: بازرس در زمان 500 تومان هر از جان کارگران و هل آنها را به با چنگک جمع کردن که هیچ جا نمی رود.

راه آهن در روز جمعه گفت: یک GRP بازرس در زمان و پول از جان مهاجران به کشتی آنها را به زادگاه خود در خالی قطار حتی به عنوان همه مسافر خدمات ملی حمل و نقل باقی مانده به حالت تعلیق در نمایی از سراسر کشور مستند.

فیلم دوربین مدار بسته در ایستگاه راه آهن دهلی نو نشان داد که بازرس دولت راه آهن پلیس (GRP) تسهیل در حدود 45 نفر برای دریافت روی خالی با چنگک جمع کردن از Magadh بیان روز پنج شنبه با راه آهن گفت.

“آنها که در GRP چاوکی, نزدیک مترو دروازه شماره 1 از ایستگاه راه آهن دهلی نو. سپس آنها را نقل مکان کرد به پلت فرم شماره 16 را از طریق باز برای ساخت و ساز کار می کنند. هنگامی که نیازها پرسنل دیدم این نیروی اضافی نامیده می شد و همه از آنها د-سوار از قطار و سقوط از ایستگاه. قطار هنوز در ایستگاه” شمالی راه آهن سخنگوی دیپاک کومار گفت.

منابع گفت: در سراسر شبکه راه آهن حدود 600 خالی با چنگک جمع کردن گرفتار شده بودند به دور از پایگاه های اصلی و محلی راه آهن مقامات تحت فشار اجازه می دهد تا کارگران مهاجر برای سفر به خانه های خود در این چنگک جمع کردن.

در دستور کار راه آهن را متوقف کرده است و این جنبش از همه خالی با چنگک جمع کردن. “دوربین مدار بسته فیلم نشان داد که او (GRP بازرس) در زمان پول از پیمانکار به منظور تسهیل کارگران به هیئت مدیره قطار اما کشف شد توسط RPF پرسنل که بلافاصله deboarded آنها. DCP و راه آهن و پلیس دهلی شده اند اطلاع و اقدام لازم گرفته خواهد شد توسط آنها” نیازها DG Arun Kumar گفت PTI.

منابع گفت: بازرس در زمان 500 تومان هر از جان کارگران و هل آنها را به با چنگک جمع کردن که هیچ جا نمی رود. به کارگران وعده داده شده بود گرفته شود به اللهآباد (هند) که در آن قطار قرار بود از بازگشت همراه با برخی از عامل خدمه و پردازنده کارکنان منابع اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>