راه آهن بهون بسته برای 2 روز پس از مقامات آزمون Covid-19 مثبت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راه آهن بهون مرکزی راه آهن هند باقی می ماند بسته به مدت دو روز از 14 جولای به انجام فشرده sanitisation پس از برخی از مقامات یافت شد Covid-19 مثبت در محل با توجه به سفارش صادر شده در روز دوشنبه.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

در دایره ای به هیئت مدیره راه آهن گفت: “برخی از مقامات راه آهن مدیره تست شده اند Covid مثبت در ویژه سریع آنتی ژن تست اردوگاه سازمان یافته در راه آهن بهون در جولای 9, 10 و 13 ژوئیه. بر این اساس آن تصمیم گرفته شده است به کلیه دفاتر در راه آهن بهون در جولای 14 و 15 به انجام فشرده مایع از اتاق ها و مناطق رایج است.”

در طول این مدت تمام افسران, کارکنان خواهد کار از خانه و در دسترس در همه زمان ها بر روی تلفن و دیگر وسایل الکترونیکی ارتباطی هیئت مدیره گفت.

در صورت هر گونه نیاز به صورت فوری کار در دفتر خاص رهنمود خواهد بود با توجه به نگرانی مقامات برای حضور در دفتر آن را گفت.

با 40 جدید Covid-19-مربوط به مرگ و میر و 1,246 موارد مثبت گزارش شده در دهلی نو در دوشنبه چوب خط حساب کردن از افراد آلوده به ویروس coronavirus در سرمایه های ملی صعود به 1,13,740.

تعداد موارد فعال در دهلی نو در 19,017 و 91,312 بیماران درمان شده است و در حال ترخيص است. 3,411 مرگ گزارش شده با توجه به Covid-19 در این شهرستان با توجه به دولت دهلی نو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>