راهول گاندی اهداف دولت بیش از 50 بانک بزرگ defaulters و سپس با هدف سخنران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رهبر راهول گاندی در روز دوشنبه گفت که از حق خود برای پرسیدن یک سوال تکمیلی در Lok سبها شده بود به عنوان سخنران Om Birla آیا آن را اجازه نمی دهد. سابق کنگره از رئیس جمهور خواسته بود دولت نام بالای 50 عمدی defaulters اما اجازه داده نمی شد یک سوال تکمیلی در میان داد و بیداد در خانه.

“من خواسته بود یک سوال ساده در مورد نام 50 عمدی defaulters. اما من با توجه به پاسخ روشن است. آنچه من صدمه دیده بود که سخنران اجازه نمی دهد من برای پرسیدن یک سوال تکمیلی است که حق من به عنوان یک عضو از مجلس” گاندی گفت.

گاندی خواسته است که دولت به نام و چه مراحل دولت گرفته شده برای بازیابی وام از defaulters. سوال خود را ذکر شده در شماره سریال 305.

تماشا کنید: راهول گاندی سوالات مودی دولت در عمدی defaulters; BJP بازدید

“نخست وزیر می گوید که کسانی که وام گرفته شده از بانک ها و فرار از کشور خواهد بود به ارمغان آورد به هند است. من نام کسانی که قصور کرده اما من هر پاسخ او گفت:” در Lok سبها.

وزیر امور خارجه برای امور مالی (MoS) Anurag Thakur رز برای پاسخ به گاندی سوال اما کنگره رهبران اعتراض و خواستار پاسخ از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman. به این سخنران گفت که موسس می تواند پاسخ به این سوال.

Thakur گفت که نام آنها در سایت و که کنگره در تلاش بود برای قرار دادن سرزنش در NDA دولت برای بی نظمی متعهد در بانک ها در طول قبلی UPA رژیم است.

سخنران سپس اعلام کرد تا پایان ساعت سوال در ظهر به زمان تعیین شده برای آن است که 11 صبح به ظهر منتقل شد و به آیتم بعدی از دستور کار.

گاندی به شدت اعتراض کرد و گفت او باید با توجه به فرصت به درخواست دوم تکمیلی به عنوان هنجار است. اما سخنران نادیده گرفته گاندی درخواست و ادامه داد: با کسب و کار از خانه.

حداقل یک دوجین از اعضای کنگره با عجله به خوبی از این خانه آغاز شده و sloganeering گفت: قبر بی عدالتی انجام شده است به کنگره رهبر. برخی از اعضای حزب حتی صحنه اعتصاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>