راهول گاندی انتقاد مرکز بیش از Covid افزایش قیمت سوخت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز پس از کنگره اعلام کرد که آن را به سازماندهی یک کمپین سراسری علیه حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) بیش از افزایش قیمت سوخت سابق کنگره رئیس راهول گاندی در چهار شنبه درو موازی بین افزایش موارد این بیماری کروناویروس و قیمت بنزین و دیزل.

در چهارشنبه خرده فروشان سوخت مطرح دیزل قیمت برای 18 روز در یک ردیف 48 paise در هر لیتر و آن را گران تر از بنزین برای اولین بار. فروشندگان با این حال ضربه زدن به دکمه مکث در قیمت بنزین پس از پیاده روی آنها را به مدت 17 روز در صدای یورتمه رفتن اسب.

“این مودی دولت ‘قفل’ تاج همه گیر و قیمت بنزین-دیزل” گاندی توییتی در هندی و همچنین برچسب زده شده یک نمودار زیر نویس, “کروناویروس است که نه تنها افزایش منحنی”. این نمودار نشان داد که افزایش مداوم روزانه Covid-19 موارد و قیمت بنزین و دیزل پس از مستند آرام بود در ژوئن 1 با شروع از باز کردن یکی.

پمپ قیمت نفت افزایش یافته است Rs.8.5 در هر لیتر از ژوئن 7. دیزل قیمت افزایش یافته تومان 10.49 در هر لیتر در روز 18.

کنگره شده است با حمله به دولت بیش از این افزایش مداوم در قیمت بنزین و دیزل پس از مستند محدودیت های آرام شد. در دهلی نو دیزل فروخته شده در Rs 79.88 هر لیتر بنزین است در حالی که قیمت Rs 79.76 یک لیتری. قیمت خرده فروشی از دو سوخت متفاوت از یک شهر به شهر به دلیل تغییرات در محلی levies.

مدیران در دولتی بازاریابی نفت شرکت گفت: دلیل اصلی افزایش قیمت بنزین و دیزل بالا بودند مرکزی و دولت levies که شده تحمیل زمانی که قیمت های جهانی نفت بسیار کم است.

دولت مرکزی افزایش وظایف مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل دو بار – برای اولین بار توسط Rs 3 به ازای هر لیتر و بعد از آن با 10 تومان یک لیتر در بنزین و Rs 13 در دیزل. Re-1 در هر لیتر افزایش بهانه وظیفه به معنی درآمد اضافی از 14,500 تومان کرور روپیه به خزانه در سال است.

متحده نیز مطرح مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در بنزین و دیزل از اواسط ماه مارس. دولت دهلی نو مطرح شده مالیات بر ارزش افزوده بنزین و دیزل به 30 درصد در ماه گذشته; در نتیجه قیمت خرده فروشی بنزین در دولت شروع به پریدن کرد Rs 1.67 هر لیتر و دیزل توسط Rs 7.10 یک لیتری.

در اوایل دولت کسر بنزین و دیزل شد 27 درصد و 16.75 درصد بود. دیزل در دهلی نو نیز جذب اضافی 250 تومان در هر kilolitre هوا محیط شارژ.

وزارتخانه های نفت و امور مالی و دولتی بازاریابی نفت شرکت هندی نفت پارسیان (IOC), بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) نیست پاسخ به پرس و جو در مورد این موضوع.

مصرف کنندگان داخلی را دچار پایدار سنبله در بنزین و دیزل به عنوان نرخ جهانی قیمت نفت شروع به حرکت شمال پس از تولید’ کارتل های سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن به ویژه روسیه (همراه اوپک+), در ژوئن 6 تصمیم به تمدید ثبت خروجی کاهش یک ماه بیشتر تا پایان ماه ژوئیه.

همچنین در روز چهارشنبه این کشور شاهد بالاترین تک-بعد پرش از 15,968 Covid-19 موارد و 465 مرگ و میر مصرف مورد شمارش به 456,183 و مرگ و میر به 14,476 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>