راهول گاندی تصریح تقاضا برای حسابرسی PM-مراقبت صندوق

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی در روز شنبه تصریح کرد تقاضای خود را برای ممیزی از نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM-مراقبت) صندوق ایجاد شده در ماه مارس به صندوق امداد اقدامات با هدف کاهش ناراحتی ناشی از Covid-19 همه گیر و مستند.

“این #PmCares صندوق دریافت کرده است بزرگ سهم از PSUs {بخش عمومی تعهدات} & عمده خدمات عمومی مانند راه آهن” گاندی توییتی.

“این مهم است که ساعت را تضمین می کند صندوق حسابرسی است که سابقه دریافت پول و صرف در دسترس عمومی” اضافه شده گاندی که ابراز مشابه تقاضا در یک کنفرانس خبری در روز جمعه.

“PM-مراقبت صندوق باید حسابرسی شود. ما باید در مورد خیرین و کمک های مالی. ما باید بدانید که به چه مقدار. وجود دارد هیچ مشکلی در گفت که” گاندی گفته بود.

هفته گذشته او برخورد کرده بود در راه آهن برای شارژ کرایه برای حمل و نقل کارگران مهاجر در بازگشت به خانه متحده و دادن کمک مالی به PM-مراقبت صندوق.

در یک صدای جیر جیر در, Hindi گاندی بود گفت: “از یک سو در راه آهن اخاذی کرایه بلیط از کارگران رشته در کشورهای مختلف از سوی دیگر راه آهن وزارتخانه واریز کمک های مالی از 151 تومان کرور روپیه در ساعت مراقبت صندوق. لطفا این معما را حل کند. “

پیش از آن در روز کنگره متهم هر دو مرکز و دولت دهلی نو بودن غیر شفاف در گزارش coronavirus موارد است.

ارشد کنگره رهبر آجی Maken به خبرنگاران گفته بود که “سردرگمی” در این مرکز در مبارزه با Covid-19 و پرسید که چگونه هند را مقابله با این بیماری همه گیر اگر مقامات در ادامه به صحبت در صدای مختلف.

Maken با اشاره به “متفاوت” دیدگاه های ساخته شده توسط برخی از مقامات در Covid-19 وضعیت در کشور و از دولت خواست تا به مردم بگوید که به وضوح در مورد دولت دقیق از این بیماری همه گیر به آنها را قادر به آماده سازی درآمده است.

او همچنین خواسته Arvind Kejriwal رهبری دولت در دهلی نو به شفاف تر در گزارش coronavirus موارد است.

Maken را به عنوان سردرگمی غالب بیش از تعداد مرگ و میر با توجه به کروناویروس در سرمایه های ملی با داده ها از چهار بيمارستان نشان می دهد که 92 نفر در برابر عفونت به عنوان برابر 68 مرگ و میر گزارش شده توسط دولت دهلی نو.

“این یک موضوع شرم آور است که سرمایه های ملی است شاهد امور متاسفم” n مبارزه با این بیماری همه گیر” کنگره رهبر گفت.

او گفت: وجود دارد باید بیشتر هماهنگی بین ایالت ها و دولت مرکزی خواست که در مرکز هجی روشن استراتژی خروج برای مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>