توسط: اکسپرس میز وب | کوچی New Delhi | به روز شده: ژانویه 30 سال 2020 11:32:35 am

Rahul Gandhi to lead anti-CAA march in Wayanad today کنگره MP از Wayanad راهول گاندی. (عکس)

کنگره رهبر و Wayanad MP راهول گاندی منجر خواهد شد یک “ذخیره اساسی” مارس در کلپتا پنج شنبه. ماه مارس بخشی از کنگره اضطراب در برابر تابعیت (متمم) قانون.

گاندی همراه خواهد شد در دو کیلومتر مارس توسط رهبران حزب Oommen Chandy K C Venugopal, رامش Chennithala و Mullapally Ramachandran. او را از آدرس یک جلسه عمومی در کلپتا اتوبوس ایستاده در 12 pm جایی که ماه مارس برنامه ریزی شده است به این نتیجه.

دنبال به روز رسانی های زنده در مالایالامی

کنگره واحد در کرالا شده است برگزاری تظاهرات در سراسر کشور رهبری آن نمایندگان مجلس MLAs و رهبران محلی در طول چند روز گذشته گزارش خبرگزاری PTI. در 13 منطقه کرالا رهبران حزب در حال سازماندهی یک “انسان نقشه هند” امروز”.

گاندی فرود در Karipur فرودگاه بین المللی در کالیکوت شنبه در یک سفر سه روزه به منطقه است.

راهول گاندی آگهی مارس در کلپتا (ANI عکس)

مرکزی کنگره رهبری در اوایل این ماه منتشر شد به شدت دقت قطعنامه خواستار “تابعیت متمم قانون باید خارج شود و روند NPR فورا متوقف شود”. حزب رئیس سونیا گاندی گفت: کنگره مشغول به کار کمیته های کنگره بالاترین سیاستگذاری بدن که “کا یک تبعیض آمیز و تفرقه قانون” و “هدف شوم” بود که به تقسیم مردم هند در, مذهبی خطوط.

بیشتر سونیا تشکیل جلسه 20 احزاب مخالف در ژانویه 13, که در طی آن رهبران تصویب قطعنامه ای خواستار تابعیت قانون “خلاف قانون اساسی”.

Rahul همراه با کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra ملاقات مقامات ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) روز دوشنبه به تقاضای یک کاوشگر به اتهام اتهامات پلیس جنایات علیه کسانی که در اعتراض به CAA در اوتار پرادش.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de