‘راهول گاندی Cong باید نام کسانی که پشت دهلی خشونت’: اتحادیه وزیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه وزیر امور G کیشان ردی به دنبال پاسخ از کنگره رهبر راهول گاندی و حزب او بیش از روز دوشنبه درگیری که به کشته شدن پنج نفر در شمال شرق دهلی بین گروه هایی که مخالف و کسانی که حمایت شهروندی (متمم) قانون (CAA).

وزیر قانع شد که در آن یک “توطئه” برای بدنام کردن هند در زمانی که رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در سفر به کشور,

“حزب کنگره و راهول گاندی باید نشان دهد که در پشت این دهلی خشونت برای بدنام کردن هند به خصوص زمانی که رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در سفر به کشور. ما به ارمغان آورده اند تمام نیروهای لازم و خانه وزیر آمیت شاه دستور داده به پلیس دهلی. هر فرد درگیر در خشونت باید شناسایی شود” وزیر بیان شد که توسط خبرگزاری ANI.

او در ادامه هشدار داد که کسانی که مسئول خشونت در سرمایه های ملی خواهد بود برخورد با دست آهن و هیچ گناه فرد خواهد بود در امان ماند.

“در هند, مردم حق اعتراض به شیوه ای صلح آمیز. در شاهین باغ وجود داشته است اعتراضات دو ماه گذشته. دولت هند متوقف نمی شود آنها را حتی اگر آنها مسدود کردن یک جاده شریانی در ملی پایتخت” او به این خبرگزاری گفت.

ردی در ادامه گفت که نیروهای بیشتری مستقر شده اند در دهلی نو به حفظ وضعیت نظم و قانون.

کنگره رهبر در بخشی خود را به دادگاه تجدید نظر به مردم دهلی نو به خودداری از خشونت و گفت که خشونت هرگز نمی تواند توجیه در یک دموکراسی است.

“خشونت امروز در دهلی نو نگران کننده است & باید به صراحت محکوم کرد. تظاهرات مسالمت آمیز در حال نشانه ای از یک دموکراسی سالم اما خشونت هرگز نمی تواند توجیه پذیر باشد. من مصرانه از شهروندان دهلی نو برای نشان دادن خویشتن داری و محبت & درک هر چه تحریک,” ارشد کنگره رهبر گفت: در یک صدای جیر جیر.

این MLAs از AAP, حزب حاکم در دهلی نو منتظر برای بیش از دو ساعت بیرون Lt فرماندار آنیل Baijal محل اقامت و سمت چپ تنها بعد از پلیس به آنها اطمینان داد که کافی پرسنل پلیس مستقر خواهد شد در خشونت-ضربه شمال شرقی دهلی مناطق.

به زودی پس از درگیری آغاز شد و دهلی نو سانتی متر Kejriwal اعتراض به خانه وزیر آمیت شاه و L-G Baijal برای اطمینان از نظم و قانون در سرمایه های ملی.

“من صمیمانه می خواهیم محترم’ble LG n محترم’ble اتحادیه خانه وزیر برای بازگرداندن نظم و قانون n اطمینان حاصل شود که صلح و آرامش است نگهداری می شود. هیچ کس نباید اجازه داده شود به هماهنگ flagrations” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>