راهول گاندی تماس Aarogya Setu یک ‘پیچیده نظارت سیستم’; RS پراساد بازدید

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: آوریل 2 سال 2020 9:39:58 pm

aarogya setu app mandatory in all work places, new guidelines aarogya setu, aarogya setu app, lockdown extention, lockdown3, lockdown extention guidelines, ministry of health affairs, coronavirus india, coronavirus india news, indian express news Aarogya Setu, Lockdown phase 3, lockdown stage 3, Aarogya Setu app, Aarogya Setu mandatory, Aarogya Setu government, India lockdown مرکز ساخته شده است استفاده از برنامه اجباری برای استفاده توسط تمام کارکنان دولتی و سازمانهای خصوصی(اکسپرس عکس: Sneha Saha)

برجسته تاریخ های امنیتی و نگرانی های حریم خصوصی با Arogya Setu, کنگره رهبر راهول گاندی شنبه ادعا کرد دولت تماس-ردیابی تلفن همراه نرم افزار پیچیده “سیستم نظارت برون سپاری به یک اپراتور خصوصی”.

گاندی سخن گفتن آمد و یک روز پس از مرکز ساخته شده با استفاده از برنامه اجباری برای تمام کارکنان دولتی و سازمانهای خصوصی برای پیگیری بیماران با Covid-19 و هشدار به دیگران در نزدیکی به آنها است. برنامه توسعه یافته توسط ملی انفورماتیک مرکز (NIC) تحت وزارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات.

“این Arogya Setu, برنامه پیچیده است سیستم نظارت برون سپاری به یک اپراتور خصوصی با هیچ نهادی نظارت – بالا بردن امنیت داده ها جدی و نگرانی های حریم خصوصی. فن آوری می تواند کمک به ما را امن نگه دارید; اما ترس نباید اهرمی برای پیگیری شهروندان بدون رضایت آنها” کنگره رهبر گفت.

ضربه به عقب اتحادیه فناوری اطلاعات و وزیر راوی شانکار پراساد گفت: این برنامه یک “قدرتمند همراه است که محافظت از مردم و قوی امنیت اطلاعات معماری.”

Aarogya Setu اجباری: در اینجا این است که برای دانلود نیاز به تماس با ردیابی نرم افزار

انکار گاندی ادعا می کنند که برنامه برون سپاری به یک اپراتور خصوصی پراساد به او گفت “توقف خود را برون سپاری توییتهایی به دوستان شما که نمی فهمم هند است.”

“کسانی که زیاده روی در نظارت تمام زندگی خود را نمی خواهد می دانم که چگونه فن آوری می تواند اهرمی برای خوب!,” او گفت:.

Aaroyga Setu با دولت در تماس با ردیابی نرم افزار برای نظارت بر گسترش رمان coronavirus شده است در زیر لنز به صورت تهاجمی بودن و نقض حریم خصوصی اطلاعات هنجارهای.

با توجه به دستورالعمل جدید که به اجرا گذاشته خواهد شد از مه 4 برای دو هفته دیگر از مستند استفاده از Aarogya Setu مورد نیاز است برای تمام کارکنان دولتی و خصوصی با رئیس سازمان مسئول برای حصول اطمینان 100 درصد پوشش در میان کارکنان. در اوایل این هفته تمام دولت مرکزی کارمندان خواسته شد برای دانلود نرم افزار و جمعه آغاز شده است و اجباری برای همه عبور از دهلی نو-گورگان مرز.

با توجه به بیانیه منتشر شده در مارس 2 توسط وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات, برنامه پیگیری خواهد شد کاربران “تعامل با دیگران” و هشدار مقامات اگر وجود دارد هر گونه سوء ظن از کاربر داشتن شده است در تماس با فرد آلوده.

“پس از نصب در گوشی های هوشمند را از طریق آسان و کاربر پسند فرایند برنامه تشخیص دستگاه های دیگر با Aarogya Setu نصب شده است که در نزدیکی این گوشی. برنامه پس از آن می توانید محاسبه خطر ابتلا به عفونت بر اساس پارامترهای پیچیده اگر هر کدام از این مخاطبین در حال آزمایش مثبت” دولت تا به حال پس از آن گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>