راهول گاندی کنگره آمریکا-حکومت متحده برای افزایش تست برای Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رهبر و Wayanad MP راهول گاندی خواسته است از همه حزب حکومت متحده به خصوص در راجستان به استرس در افزایش تست برای COVID-19 اضافه شده است که به غیر از تست از متهمان آن نیز باید انجام شود در یک صورت تصادفی.

با توجه به منابع در کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) در دیدار با بیش از Coronavirus همه گیر Rahul در سخنان خود گفت که دولت مرکزی به تصویب رسید روش پایین تست اما آزمایش مردم باید افزایش یابد.

او به عنوان مثال از دو کشور دیگر جنگ با COVID-19 بود که تاکید بر توده تست و گفت راجستان وزیر Ashok Gehlot که تصادفی تست باید انجام شود در این دولت آن را به عنوان یک بالا هجوم گردشگران است. او همچنین به طور خاص ذکر شده اجمیر منطقه است که بزرگ بلند خارجی.

یکی از رهبران ارشد حاضر در این نشست اظهار داشت: “راهول گاندی تاکید کرده است در تست بیشتر به این دلیل که اوایل این ویروس شناسایی شده است, آسان تر از آن است که برای جلوگیری از احتمال انتقال آن و ارائه به موقع درمان است.”

به CWC تا به حال حمله به مرکز از طریق یک بیانیه که گفت که دولت اشتباه در اتخاذ یک استراتژی محدود تست.

“یک مستند و یا هر نوع دیگر از محدودیت های بیهوده است مگر آن که همراه با آزمایش های گسترده. آن است که آزمایش های گسترده ای که نتایج در برخی از کشورها. توضیح ما قرار نیست برای استفاده کامل حتی ما محدود تست ظرفیت. ناقص استراتژی باید تجدید نظر شده و تست باید مقیاس فوری کردند.”

به CWC گفت: دولت باید به طور همزمان انجام عظیم تولید و تامین حفاظت فردی, تجهیزات منطبق مناسب بدن, لباس, عینک, دستکش, N-95 ماسک هواکش و…. و آنها را به طور گسترده ای در دسترس برای پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و همچنین بیمارستان ها و سایر پرسنل.

آن گفت: زیرساخت های پزشکی باید گسترش یافته و در یک جنگ-جای پا بیشتر با جداسازی بخش های بیمارستان تخت, تست, آزمایشگاه و امکانات قرنطینه.

رئیس وزرای چندین کنگره-حکومت متحده در حال حاضر در CWC جلسه از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>