با آزادی بخش خلق چین ارتش (PLA) متمرکز شده و در حمله بر یک نازا تبت فلات نیروی هوایی هند با هواپيمايی جنگنده خود را به عنوان نوک پیکان سلاح تصمیم خواهد گرفت که نتیجه نبرد در مورد پرچم قرمز بالا می رود می گوید: سابق Air Chief Marshal B. S Dhanoa. پنج هواپيمايی جنگجویان زمین خواهد شد در امبلا پایگاه هوایی امروز از فرانسه برای القای به نیروی هوایی اسرائیل امروز .

صحبت کردن به Hindustan Times, Dhanoa معمار از 26 فوریه 2019 حملات هوایی در Balakot گفت که هواپيمايی با آن بالای خط جنگ الکترونیک مجموعه شهاب فراتر از طیف بصری موشک و سر هوا به زمین سلاح با آن terrian زیر قابلیت outguns هر گونه تهدید است که چینی ها نیروی هوایی تولید می کند. نقاشی یک جنگ سناریو سابق top gun گفت : “اگر نیروی هوایی اسرائیل موفق در نابودی دشمن دفاع هوایی و سرکوب دفاع هوایی دشمن و سپس چینی مبارزان در باز هوتن در پایگاه هوایی و در Gonggar پایگاه هوایی منصفانه اهداف. برخی از 70 چینی هواپیما های بدون حفاظت در هوتن و برخی از 26 هواپیما ممکن است پارک شده در داخل یک تونل که PLA شد و ساختمان در لهاسا پایگاه هوایی” سابق هوایی نیروهای مسلح گفت:.

همچنین بخوانید: در چین نیروهای جنبش در Ladakh عمق مناطق یک اشاره در مورد آن طرح واقعی

در حالی که Air Chief Marshal (Retd) Dhanoa به رسمیت می شناسد تهدید ارائه شده توسط چینی J-20 نسل پنجم جنگنده های او بسیار با اعتماد به نفس است که نیروی هوایی اسرائیل با آن آخرین هواپيمايی و Su-30 MKI قادر خواهد بود برای مقابله با بهترین چینی پرتاب در هند در بدترین سناریو مورد.

همچنین بخوانید: چهار sub-قاتل P-8I کرافت آمدن به هند در سال آینده, پس از آن مذاکرات برای شش بیشتر

“اگر چینی تجهیزات خیلی خوب بود پس چرا پاکستانی ها تنها با استفاده از F-16 هواپیما برای حمله به ننگی Tekri تیپ در Rajouri بخش در 27 فوریه 2019 با JF-17 صرفا در حال احاطه شده توسط سراب 3/5 و جنگنده های آمریکایی. چرا پاکستان با استفاده از کرون اوایل هوا هشدار سیستم عامل تا شمال و حفظ چینی برای در جنوب ؟ به همین دلیل است که پاکستان نصب اروپایی رادار (Selex Gallelio) و هدف قرار دادن غلاف در چینی JF-17 ? پاسخ این سوال کاملا مشهود” رئیس سابق گفت.

همچنین بخوانید: دوقلو تمرینات نیروی دریایی با ما supercarriers سیگنال چهار وارد کرده است

اما درخشان هوا با تدبیر به رسمیت می شناسد چینی تهدید در قالب موشک زمین به هوا به باتری و توپخانه و اسلحه که PLA بسته بندی شده در اشغال عکاسی چانه. اما او همچنین باعث می شود آن را بسیار روشن است که با هیچ خط درخت پوشش در دسترس برای چینی ها سیستم عامل آنها خواهد بود اردک نشسته اگر دفاع هوایی پوشش دمیده شده است بیش از. “این هواپيمايی با آن پیشرفته زمین زیر سلاح و سطح دوم از دیجیتال زمین ارتفاع داده های در دسترس به خلبان خطا احتمال از سلاح کاهش یافته است به صرف 10 متر است. به من گفته اند که در گذشته هواپيمايی یک بازی تعویض” سابق Air رئیس Dhanoa گفت.

همچنین بخوانید: ما پهپاد اسرائیلی loitering بمب هند به عنوان پیاده نظام می شود کشنده

در حالی که Dhanoa قدردانی دشمن تهدید خدمت افسران نیروی هوایی اسرائیل آن را بسیار روشن است که تجهیزات چینی است که نه تنها پایین تر از ما تجهیزات بلکه روسیه تجهیزات. “چرا چینی نیروی هوایی با استفاده از روسی Su-30 و Su-35 مبارزان در حالی که رو به ما تهدید در دریای چین جنوبی? واقعیت این است که چینی جنگجویان هیچ بازی برای آمریکا تجهیزات اکثریت چینی تجهیزات مهندسی معکوس از روسیه تجهیزات و مبارزان طرح یا Su-27 و یا Su 30 پلت فرم. آنها حتی شده با AL 31 F (Su-30) و RD 33 (MiG-29) موتور” خدمت هوایی فرمانده گفت Hindustan Times.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de