رافائل نادال strolls به آکاپولکو نهایی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رافائل نادال با استفاده از یک جریان ثابت از تاول زدن فورهند برندگان و یک دوز سنگین از دقت در خدمت به کتاب نقطه خود را در ATP مکزیک به فینال با قانع کننده 6-3, 6-2 برنده بیش از گریگور دیمیترو.

دو بار قهرمان مسابقات خواهد بود که مورد علاقه به ادعای سوم خود را Acapulco عنوان زمانی که او چهره unseeded تیلور فریتز در شنبه نهایی.

شده است 15 سال از دنیا شماره 2 نادال برنده برای اولین بار در اینجا. او همچنین برنده در سال 2013 و بهبود یافته برای 18-2 در این رویداد به طور کلی.

“من بسیار خوشحال هستم. یک پیروزی بزرگ در برابر یکی از بهترین بازیکنان در جهان و یک دوست خوب” نادال گفت: پس از یک طرفه پیروزی در شب جمعه.

“من فکر می کنم من در افزایش سطح من در طول مسابقه پس از آن مثبت برای من است.” دانه بالا مسجل پیروزی در اولین مسابقه خود را در نقطه. او پشت 0-30 در بازی نهایی اما بسیج به نفع خود چهار نقطه است.

در مسابقه مرحله هفتم دانه دیمیترو ضربه پشت دست ضربه زدن هایی که بالای خالص و منعکس در. اما آن را آویزان در هوا فقط به اندازه کافی بلند برای نادال به مسابقه جلو و انفجار یک صلیب-دادگاه فورهند که بلغاری تا به حال هیچ شانس.

نادال ادامه داد: تسلط خود را از دیمیترو بهبود به 13-1 عمر است. نادال تنها از دست داده و 20 بازی در چهار بازی این هفته و در عین حال به از دست دادن یک مجموعه.

این unseeded Fritz را شکست داد و همکار آمریکایی جان ایسنر در دیگر مرحله نیمه نهایی 2-6, 7-5, 6-3.

“او بازی خوبی است. او یک خدمت, عکس های فوق العاده از ابتدا. آن را به سختی یک” نادال گفت: فریتز.

“من می دانم که من هستم رفتن به باید در بهترین من و من امیدوارم که به آماده شدن برای آن است.” این خواهد بود که اولین ملاقات بین نادال و 22 ساله فریتز.

مجموعه دوم پیشرفت تقریبا عینا به اولین مجموعه با دیمیترو شکستن اولیه برای 2-0 منجر قبل از نادال با هجوم به عقب.

نادال به پایان رسید از شب با رفتن در شش بازی را اجرا کنید. نهایی خود را فورهند برنده به پایان رسید بازی پس از یک ساعت و 41 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>