رافائل نادال cruises گذشته فریتز را به نفع خود Acapulco عنوان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهان شماره 2 رافائل نادال دستگیر اولین عنوان از سال 2020 به راحتی شکست unseeded تیلور فریتز در مجموعه های مستقیم, 6-3, 6-2, در فینال ATP مکزیک در روز شنبه.

33-year-old نادال بازی خود را در مسابقات برای اولین بار پس از از دست دادن در یک چهارم نهایی در استرالیا در ماه گذشته نیست رها کردن یک مجموعه تمام هفته و بهبود یافته برای 19-2 تمام وقت در این رویداد است.

او دستگیر سوم مکزیک باز عنوان با پیروزی در سال 2013 و 2005.

نادال هدر رفته هیچ زمان بدانند فریتز بازی در اولین شغلی جلسه بین این دو است.

19-زمان گرند اسلم برنده ساخته شده هشت هیچکدام از اشتباهات و مورد نیاز فقط یک ace اما در بازی نهایی از مجموعه دوم برای رسیدن به قهرمانی نقطه.

نادال بسته آن را با یک تاول خدمت که دست به دستبند, فریتز داد و نادال را 85 حرفه ای عنوان شده است.

نادال واگذار جهان شماره یک رتبه بندی به نواک جوکوویچ پس از استرالیا که در آن صرب برنده یک رکورد هشتم عنوان شده است.

نادال می تواند به دست آورد به صدر جدول با پیروزی در آکاپولکو اما او نیز مورد نیاز جوکوویچ موفق به رسیدن به نتیجه نهایی در این هفته دبی رویداد.

جوکوویچ تمدید پیروزی خود را خط به 21 منطبق با ضرب و شتم Stefanos Tsitsipas 6-3, 6-4 زودتر شنبه به لغو دبی جایزه.

نادال برنده نهایی هشت امتیاز به اولین مجموعه. او کنترل ضبط با شکستن فریتز را در خدمت در نهمین بازی برای رفتن تا 5-4. او سپس به خدمت برای تعیین برنده چهار مستقیم امتیاز.

در مجموعه نقطه او با چکش یک خدمت است که فریتز به سختی پشت کردم. که راه اندازی یک سربار سر و صدا برای نادال که او را دور سادگی.

نادال را شکست فریتز دو بار در مجموعه دوم از جمله بازی پنجم به بالا رفتن 3-2. او را شکست فریتز دوباره به 5-4 منجر شود و پس از آن خدمت کردن به بازی.

نادال در حال حاضر موفق به کسب یک عنوان 17 سال متوالی.

در زنان, نهایی هفتمین کشت هدر واتسون اسیر او اولین WTA عنوان در سه سال توسط سنگ زنی از یک 6-4, 6-7 (6/8), 6-1 برنده بیش کانادا, نوجوانان Leylah فرناندز.

مداوم فرناندز, فیلیپینی و Ecuadorean تبار جان سالم به در برد نه قهرمانی نقاط در نهایت قبل از تسلیم به بریت در دو ساعت, 46 دقیقه مسابقه دو ماراتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>