یک جنبش است که در هند که در آن هر کس خواسته به عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش Covid-19. مقامات در حال درخواست از مردم برای تنها ماندن در خانه در طول این coronavirus بحران است. نخست وزیر سخنرانی که در آن خواسته برای یک Janta منع رفت و آمد در مارس 22, و آن را یک موفقیت عظیم. در حال حاضر با Covid-19 نفر در هند در مورد رسیدن به 500 اکثر متحده اعلام کرده اند یک مستند با جنبش محدود برای شهروندان است.

در طول این دوره های دشوار برای جهان R Ashwin شده است به طور مداوم ترغیب مردم به ماندن در داخل خانه های خود را برای مقابله با ویروس است. او حتی بیشتر رفت و تغییر نام کاربری خود را به ‘اجازه می دهد به ماندن در خانه هند’ به منظور بالا بردن آگاهی در مورد وضعیت. Ashwin است و آوازی در مورد اقداماتی که باید در طی این مدت و این گام دیگری در این جهت است.

همچنین بخوانید: Sunil Chhetri انتخاب برای فیفا علیه Covid-19 همراه با امثال مسی

قبلا Ashwin اعلام کرده بود که مردم نیاز به مسئول خود را به عنوان به خوبی به عنوان جامعه در این دوران آزمایش. Coronavirus ادعا کرده بیش 16,500 زندگی می کند تا کنون در حالی که نزدیک به 390,000 آلوده شده اند ، کل تقویم ورزشی شده است خرد شده و توسط شیوع این ویروس در یک سال که در آن چندین و چند ملی, رویدادهای ورزشی, برنامه ریزی شده را به محل.

Ashwin معتقد است مردم باید به هم بچسبند برای مبارزه با ‘دشمن مشترک و برای که به اتفاق می افتد انضباط لازم است.

“هند می تواند یک کشور که در آن بیماری می تواند بسیار تند و زننده. چرا که انضباط در شرایط از آنچه ما را به جامعه بسیار کم است” Ashwin به نقل از به نقل از جدید هند اکسپرس.

“من خواندن یک مقاله که در مورد یک فرد آلوده در ماهاراشترا تحقیر شدن توسط همسایه است. ما در حال مبارزه با یک دشمن مشترک است که دیده نمی شود.

“وجود دارد یک مقدار از وحشت که تعیین کرده است اما پس از جهل است. آن را گیج کننده است. در کشوری مانند هند شما را به بانک بر یک کمی شانس برای این ویروس به فرار شما,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im