‘ترک حیات وحش تجارت دریافت پول نقد’: استان به کشاورزان در میان همه گیر قبل از…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین ارائه شده است به صورت نقدی به کشاورزان برای جداسازی آنها را پرورش و غریب و حیوانات وحشی به عنوان جهانی فشار رشد می کند در این کشور برای جلوگیری از تجارت غیرقانونی در حیات وحش مورد سرزنش مداوم بیماری همه گیر.

تجارت در حیات وحش یک صنعت چند میلیارد دلاری در چین اما مقامات ترک خورده بر روی آن پس از وقوع متصل شد به غذاهای دریایی و گوشت در بازار مرکزی چین در شهر ووهان که همچنین اجازه تجارت در حیات وحش است.

با توجه به هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست مرکزی چینی در استان هونان در هفته گذشته گفت: دولت محلی خواهد جبران کند کسانی که ترک و پرورش حیات وحش برای تجارت و مواد غذایی است.

آنها را تشویق به بالا بردن حیوانات دیگر دولت گفت.

این اولین استان برای معرفی چنین سیاست و تحت این طرح کشاورزان پرداخت خواهد شد 120 یوان (US$17) برای هر کیلوگرم از مارها و یا 75 یوان برای بامبو موش آنها تحویل روزنامه گزارش شده است.

هر جوجه تیغی یا civet یک catlike گونه که قبلا در ارتباط شدت سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر در اوایل 2000s را پرداخت حدود 600 یوان (US$84)” آن اضافه شده است.

همسایه جیانگشی استان نیز منتشر شد اسناد و مدارک در نظر دارد برای کمک به کشاورزان دور از حیوانات و کمک های مالی.

دولت-اجرای جیانگشی روزنامه در گزارش هفته گذشته که این استان دارای بیش از 2300 مجوز پرورش دهندگان عمدتا پرورش حیوانات وحشی برای غذا.

“حیوانات خود را به ارزش حدود 1.6 میلیارد یوان ($225 میلیون)” در این گزارش به نقل از خبرگزاری فرانسه گفت.

در فوریه 24, ایستاده کمیته ملی یا چین بالا در قوه مقننه به تصویب رسید تصمیم به طور کامل منع تجارت غیر قانونی حیات وحش و از بین بردن مصرف حیوانات وحشی برای حفاظت از زندگی مردم و سلامت.

همین هفته اعلام شد که دولت تا به حال تشدید نظارت های غیر قانونی حیات وحش تجارت از طریق سیستم عامل های تجارت الکترونیک.

“بیش از 750,000 قطعه از اطلاعات در مورد حیات وحش تجارت برداشته شد و یا مسدود شده از عمده e-commerce سیستم عامل در حالی که 17,000 فروشگاه های آنلاین و یا حساب بسته شد” لیانگ Aifu رسمی با دولت برای تنظیم بازار به نقل از به نقل از رسانه های دولتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>