سوالات بیش از انگلستان قدرت خلاء به عنوان ساعت بوریس جانسون باقی می ماند پایدار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر امور خارجه Dominic Raab است deputising برای نخست وزیر بوریس جانسون که شرح داده شد در روز چهارشنبه به عنوان پایدار بودن و روحیه خوب در ICU اما وجود دارد نگرانی هایی است که Raab ممکن است اما نه در قدرت.

یک هیچ از 10 سخنگو گفت: “نخست وزیر باقی می ماند بالینی پایدار و پاسخ به درمان است. او در ادامه به مراقبت در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس ” در بیمارستان. او در ارواح خوب است.” جانسون بود و نه در ونتيلاتور و گفته شد به تنفس تنهاست.

اما سوال swirled در وستمینستر بیش از تنظیم در بالای دولت در جانسون نبود. او خواسته است Raab به deputise “که در آن لازم است” اما انگلستان نانوشته قانون اساسی است و معلوم نیست در حد Raab قدرت.

مقامات گفت: Raab نمی خواهد که نخست وزیر هفتگی مخاطبان با ملکه الیزابت نمی خواهد بود قادر به انتخاب یا رد وزیران و نه گرفتن تصمیم های مهم مگر با موافقت کابینه. امنیت-سوالات مرتبط با هم مطرح شده است.

کسب و کار از دولت همچنان ادامه دارد و مقامات می گویند با Raab ریاست جلسات مربوط به کروناویروس پاسخ. فوری عمده تصمیم جدید تنظیم خواهد شد نیاز به این است که آیا زمان مستند نیاز به تمدید.

انگلستان در حال حاضر در هفته سوم از مستند های اعمال شده در مارس 23, با 6,159 مرگ و میر و 55,242 موارد است.

نگهبان گفت: در سرمقاله: “دولت در حال حاضر می یابد خود را در بازی uncharted waters به عنوان اپیدمی در بریتانیا حرکت به سمت یک پیش بینی اوج تقریبا یک هفته از هم اکنون. متاسفانه این ترتیب نخست وزیر در پشت برگ تیره است و به طور بالقوه بی ثبات”.

“این عدم وضوح بیش رهبری در امور…اما اگر یک خلاء رهبری می کند و شروع به ظهور نوعی از حزبی ترتیب ممکن است نیاز به در نظر گرفته شود برای اطمینان از ادامه رضایت عمومی برای تصمیم گیری های دشوار”.

در ضمن, نیل فرگوسن, اپیدمیولوژی از نزدیک مشاوره جانسون دولت در برخورد با این بیماری همه گیر مورد مناقشه تجزیه و تحلیل جدید که بریتانیا را تبدیل به بدترین کشور اروپایی ضربه توسط ویروس, پیش بینی 66,000 انگلستان و مرگ و میر در ماه اوت است.

با توجه به موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در سیاتل بحث بیش از ‘گله ایمنی’ منجر به تاخیر در انگلستان معرفی جسمی فاصله گرفته است. فرگوسن گفت: تجزیه و تحلیل مبتنی بر ‘بهداشت و درمان تقاضا’ – از جمله تخت بیمارستان استفاده و مرگ و میر – دو بار به عنوان بالا به عنوان آنها باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>