ملکه نقل مکان کرد و از کاخ باکینگهام به عنوان سلطنتی دستیار آزمون Covid-19+ve: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سلطنتی مشاور در کاخ باکینگهام گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که ملکه الیزابت دوم بود که هنوز هم در لندن اقامت دارد.

93 سال پادشاه منتقل بیرون از کاخ به قلعه ویندسور به طور نامحدود در روز پنج شنبه به عنوان یک “اقدام احتیاطی” پس از تمام درگیری لغو شد و گزارش شده که او سالم است. با توجه به گزارش رسانه های بریتانیا معلوم نیست چگونه نزدیک سلطنتی مشاور در سوال می کردم به ملکه اما هر عضو از خانواده سلطنتی کارکنان این فرد آمد در تماس با شده و قرار داده شده در زیر خود انزوا.

“کارگر مثبت آزمایش قبل از ملکه چپ برای ویندزور. اما کاخ 500 نفر از کارکنان بنابراین مانند هر محل کار آن را غیر قابل تصور آن را تحت تاثیر قرار خواهد در برخی از مرحله” ‘خورشید’ به نقل از یک سلطنتی ،

دستیار که به نام اعتقاد بر این است که بیمار گرفته شده و آزمایش مثبت برای این ویروس کشنده در اوایل هفته گذشته است.

کاخ باکینگهام کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این گزارش اما گفته است که در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم را در نور مشاوره در محل COVID-19 همه گیر است که به سرعت در حال گسترش در انگلستان به عنوان تلفات افزایش یافت به 233 در روز شنبه.

“ما نمی دیدگاهها برای اعضای فردی کارکنان. در خط با هدایت مناسب و خود ما فرآیندهای ما گرفته اند اقدامات لازم برای محافظت از تمام کارکنان و افراد درگیر” کاخ سخنگوی گفت.

گزارشاتی وجود دارد که پادشاه در حال آماده سازی برای ارائه به صورت زنده از تلویزیون پخش و در روزهای آینده به عنوان یک تقویت روحیه برای عموم در طول بحران جاری که قرار است در بریتانیا به نزدیکی خاموش با تمام اجتماعی در سالن های بسته به طور نامحدود و مردم را توصیه به ماندن در خانه و به دنبال سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در اوایل این هفته ملکه کرده بود با صدور بیانیه ای از حمایت و به نام مردم برای پیدا کردن راه های جدید از اقامت در تماس از طریق مستند.

“بسیاری از ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای ماندن در تماس با یکدیگر و مطمئن شوید که عزیزان امن هستند. من مطمئن هستم ما به این چالش” خواندن این بیانیه که گفت که او و خانواده سلطنتی “آماده” برای بازی بخشی خود را.

“ما بسیار خدا را شکر برای تخصص و تعهد ما دانشمندان و پزشکان و اورژانس و خدمات عمومی; اما در حال حاضر بیش از هر زمان در گذشته همه ما مهم و حیاتی بخش به بازی به عنوان افراد – امروز و در روزهای آینده هفته و ماه” او گفت:.

ملکه که نوبت 94 در تاریخ 21 آوریل تنظیم شده بود مستقر در قلعه ویندسور در جنوب شرق انگلستان با زن 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ برای تمدید دوره پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی و به دولت بریتانیا است. او به طور منظم “مخاطبان” با نخست وزیر بوریس جانسون مجموعه به ادامه در حال حاضر اما کاخ باکینگهام گفت که به عنوان یک “معقول احتیاط و به دلایل عملی” تعدادی از دیگر تغییرات انجام شده به بقیه خاطرات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>