Quartararo پیروز در خرز به عنوان مارک مارکز تصادفات

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فابیو Quartararo (پتروناس Yamaha SRT) ادعا کرد اولین MotoGP پیروزی و فرانسه برای اولین بار پس از سال 1999 در یک واقعا خیره کننده و چشمگیر Gran Premio Red Bull de Espana. فرانسوی حروف در دامان 5 اشتباه از نژاد رهبر مارک مارکز (رپسول هوندا تیم) به عنوان ما شاهد باز گشت به یاد ماندنی از این تعداد 93 قبل از نایب قهرمان جهان پس از آن دچار یک تصادف در Turn 4 با چهار دور باقی مانده است. Maverick Vinales (هیولا انرژی Yamaha MotoGP) و آندریا Dovizioso (Ducati تیم) به اتمام رسید.

وجود دارد تقریبا هیچ کلمه ای برای آنچه اسپانیایی GP فقط پرتاب کردن. مارکز تولید یکی از mindboggling موجب صرفه جویی در آن او را دیدم دوباره در مدار در P16 پس از پیشرو با مارکز پس از آن تولید یک زمان سوار بزرگ که او را دیدم دوباره به P3. اما با چهار دور به رفتن هوندا ستاره دچار یک تصادف در نوبت 4 که دیدم مارکز رفتن به مرکز پزشکی به عنوان نبرد برای باقی مانده تریبون موقعیت های خروشان.

Vinales یک طوفان به راه اندازی از وسط ردیف جلو و برداشت holeshot به نوبه 1 با جک میلر (Pramac مسابقه) خود Ducati کردن خط مانند یک موشک در ابتدا رفتن P2. استرالیا گسترده ای بود هر چند که اجازه مارکز آمده از طریق دوم به بعد به طور متوسط گریز با polesitter Quartararo سلتنج به P3 در 2 نوبت برای دریافت بهتر از میلر.

اما Desmosedici خر خر دیدم میلر کنید تا داخل Quartararo به Dani Pedrosa گوشه به عنوان Vinales کردم صندلی در اطراف نوبه خود 8 – اوایل ترساندن برای تعداد 12. فرانچسکو Bagnaia (Pramac مسابقه) بود و پس از آن گذشته Quartararo روی نوت 2 اما Quartararo بود از طریق در آخر گوشه در که دامان به مارکز و Vinales رفت و پا به پا در نوبت 4 قبل از مارکز موفق به ساخت حرکت چوب در Dani Pedrosa گوشه.

اما دامان 5 شد و سپس تعویض بازی. مارکز بود که منجر به راه اما رفتن را از طریق Turn 4 ما شاهد چیزی است که ما دیده ایم در بسیاری از مواقع قبل از اینکه یک معجزه آسا نجات دهد. به نحوی به نحوی به شماره 93 برداشت خود را ورق گرم دستگاه از یک تقریبا قطعی سقوط و موفق به نگه داشتن آن را درست از طریق شن و دوباره در مسیر در 16. یک لحظه بود اما به دور از این مسابقه بیش برای مارک مارکز. دور از آن.

در مقابل Vinales نبود به دنبال راحت است. تنها خود و هم تیمی Valentino Rossi انتخاب نرم جلو Michelin گزینه – هر کس دیگری بود در سخت – و آن شروع به نگاه مانند آن را یک قمار بود که نمی خواهید به پرداخت. پس از پیشرو برای یک زن و شوهر از دور Quartararo حال کردم بهتر از میلر بود و به زودی در سمت راست tailpipes از Vinales. یک اشتباه در DaniPedrosa گوشه بود و پس از آن یکی دیگر به عنوان خورخه لورنزو گوشه در دامان 9 بعد از سرعت کند بود به 1:39s. Vinales رفت گسترده Quartararo و میلر بودند اما توجه بودند شروع به نوبه خود به مارک مارکز.

با سرعت در مقابل کند, قهرمان جهان شد ، فقط در پنج دور مارکز تا به حال موفق به دریافت خود را از P16 به P10 شد و زني در اطراف یک ثانیه سریعتر از بسیاری از گروه پیشرو با Quartararo کشش دور از میلر در جلو. دامان 12 دیدم مارکز مجموعه 1:38.3 – سریعترین دامان نژاد – که خوب 0.4 سریع تر از Quartararo و حتی بیشتر از سواران در تریبون شکار.

دامان 13 گذشت و گذشت مارکز او می خواهم بهتر از Miguel Oliveira (Red Bull KTM Tech3) و مبارزه Valentino Rossi (هیولا انرژی Yamaha MotoGP) به حرکت می کند تا به P8. در این مرحله مارکز به حال یک تریبون پایان خوبی در درک خود – کاملا قابل توجه است. در دامان 15 مرحله Quartararo سرب تسهیل گذشته دو علامت دوم برای اولین بار, اما کوسه موسیقی بازی به عنوان دوربین شروع به نشان می دهد یک پرتقال موشک به سرعت راه خود را به سمت عقب مبارزه برای مکان تریبون.

با 10 دور به رفتن مارکز بود یک ثانیه سریعتر از مقام سوم Vinales. مارکز به یک تریبون موقعیت شد و در حال حاضر تشریفات به جای یک احتمال است. با هشت دور به رفتن مارکز بود فقط دو ثانیه دور از جایگاه او به عنوان شکار و گذشت فرانکو Morbidelli (پتروناس Yamaha SRT) و Bagnaia. Dovizioso شد و سپس به تصویب رسید مارکز کامل دوم سریعتر از ایتالیایی و در حال حاضر شگفت آور, مارکز به حال میلر و Vinales درست در مقابل او تا جاده Quartararo شد بیش از پنج ثانیه روشن است.

پس مارکز در مقابل میلر. شش دور به رفتن به نوبه خود 13 بود مارکز’ انتخاب محل عبور میلر اما پایین صفحه اصلی مستقیم استرالیا بیت به راست در نوبت 1. یک مرد در یک ماموریت مارکز بود, مستقیم تا داخل در 2 نوبت و حرکت چوب. در حال حاضر Vinales بعدی در لیست – سوار درست پشت مارکز زمانی که هشت بار قهرمان فرار کردن آهنگ در به نوبه خود 4.

آینده در سراسر خط با چهار دور باقی مانده مارکز بود و توطئه حرکت خود را به P2. اما قرار بود که دیگر تاب و گسترده در آن. بیرون آمدن از نوبت 3 مارکز راه اندازی شد خود RC213V در راه باطل. غلت به شدت از طریق شن مارکز گرفته شده به مرکز پزشکی – ما باید به روز رسانی وضعیت خود را به عنوان ما آنها را دریافت کنید.

در مقابل Quartararo شد untroubled در نیمه دوم و در زمان او باور نکردنی قبل از ازدواج MotoGP پیروزی. پشت Vinales قادر به خرد کردن P2 با وجود مبارزه با لاستيك از “رقص هفت یا هشت”. نبرد برای نقطه تریبون نهایی رفت به دامان نهایی. با دو تا رفتن Dovizioso ساخته شده خود را در حرکت میلر در Turn 6 برای برگزاری P3 با Morbidelli پس از آن تقریبا توفنده پس از برخورد با میلر در داخل گوشه. این اجازه Pol Espargaro (Red Bull KTM کارخانه مسابقه) از طریق در P5 – اسپانیولی در مبارزه همه نژاد – اما Morbidelli در نهایت بهتر از Espargaro در آخرین گوشه در دامان تاریخ و زمان آخرین. Vinales در زمان P2 از Dovizioso با میلر پیشرو Morbidelli و Espargaro در طول خط با P2-P6 تحت پوشش 2.3 ثانیه است.

Bagnaia نمی تواند نگه دارید تا به سرعت در مرحله ی دوم که به تضعیف مشاجره به پایان رسید و P7 با اولیویرا قرار دادن P8 – خود را در برابر بهترین نتیجه را در لیگ برتر کلاس. DaniloPetrucci (Ducati تیم) عبور از خط نهم با TakaakiNakagami (LCR هوندا Idemitsu) بسته شدن از بالا 10.

وجود دارد تنها 15 مانكن در یک MotoGP نژاد در جرز. یوهان Zarco (RealeAvintia مسابقه) الکس مارکز (رپسول هوندا تیم) براد چسباننده (Red Bull KTM کارخانه مسابقه) – که بهبود از غیب حادثه در باز کردن مرحله به گاهی اوقات نشستن به عنوان سریع ترین انسان روی آهنگ – Tito رباط (RealeAvintia مسابقه) و Aprilia مسابقه تیم Gresini را برادلی اسمیت تکمیل نقاط. رسی دچار نوعی از موضوع و خارج از مسابقه با هفت برای رفتن با ایکر Lecuona (Red Bull KTM Tech3), AleixEspargaro (آپریلیا مسابقه تیم Gresini) و جوآن Mir (تیم سوزوکی Ecstar) نیز به پایان رساندن.

مسابقه بعدی خواهد بود Gran Premio Red Bull De Andalucia (Andalucia GP) در شنبه, جولای 26,2020 و زنده پخش خواهد شد بر روی کارتهای SD و HD.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>