Quarantining ژاپن مسافران کشتی کروز منجر به بیشتر coronavirus موارد: مطالعه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کشتی کروز الماس شاهزاده بود و قرنطینه برای بیش از دو هفته و در نتیجه بیشتر coronavirus آلوده مسافران از اگر آنها را متحرك بلافاصله نشان داد یک مطالعه انجام شده در دانشگاه اومئو در سوئد.

“عفونت رای پردازنده کشتی بود که حدود چهار برابر بیشتر از آنچه که دیده می شود بر روی زمین در بدترین مناطق آلوده از چین است. یک علت احتمالی این است که چگونه مردم نزدیک ماندن به یک دیگر در هیئت مدیره یک کشتی می گوید:” Joacim Rocklov استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه اومئو و نویسنده اصلی این مقاله است.

پس از یک فرد سفر در کشتی کروز الماس شاهزاده متحرك در هنگ کنگ و آزمایش مثبت بود برای coronavirus مقامات ژاپنی تصمیم به عدم 3,700 مسافران در هیئت مدیره به ترک کشتی که به آن رسیده یوکوهاما. کشتی شد و از این رو در قرنطینه قرار داده تا 19 فوریه است.

مسافران که نشان داد نشانه هایی از بیماری از هم جدا شدند از دیگر مسافران در هیئت مدیره. زمانی که قرنطینه در یوکوهاما برداشته شد و مسافران می تواند در نهایت پیاده در مجموع 619 مسافر بوده است آلوده coronavirus.

“اگر کشتی شده بود بلافاصله تخلیه به محض ورود در یوکوهاما و مسافران که تست مثبت برای coronavirus و بالقوه دیگران در خطر منطقه شده بود مراقبت از سناریو را نگاه کاملا متفاوت است. محاسبات ما نشان می دهد که تنها حدود 70 مسافر خواهد آلوده شده اند. یک شماره است که تا حد زیادی می افتد کوتاه از بیش از 600 مسافر قرنطینه منجر شد. این اقدام احتیاطی از قرار دادن کل کشتی تحت قرنطینه قابل درک بود اما با توجه به بالا بودن خطر انتقال در کشتی تصمیم در حال حاضر سوال می گوید:” Joacim Rocklov.

در همان زمان این مطالعه همچنین نشان می دهد که اگر اقدامات پیشگیرانه از جداسازی بالقوه حامل نشده بود انجام شده در هیئت مدیره یکی دیگر از 2,300 مردم آلوده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>