چهار آماده است اما نه بیشتر ناهار رایگان برای آسه آن در جنوب دریای چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در سپتامبر 2007 تحت UPA-من رژیم, هند ژاپن و استرالیا و سنگاپور شرکت در مالابار تمرینات نیروی دریایی در خلیج بنگال است. این بود که قبل از مفهوم, چهار و آمریکا و هند و ژاپن و استرالیا بود و نه حتی به دنیا آمد, اما, چینی, حزب کمونیست (CCP) حکومت به پکن فرستاده رفتار را به چهار کشور و عملا سرزنش تمرینات همکاران برای هدف قرار دادن پادشاهی میانه. با احزاب چپ badgering این Manmohan Singh رژیم در حال حاضر بیش هند-آمریکا با ایران و نه مایل به کسب خشم چینی حاکمان نیروی دریایی ورزش مفهوم بود کاهش یافته و مانند یک سیب زمینی داغ با تمام محرومیت ما است. سیزده سال بعد, هند ژاپن و استرالیا دوباره در همان عبور از جاده با چینی اژدها تنفس در Ladakh زمین مرز با هند رقابت جزایر Senkaku با ژاپن آشکارا تهدید استرالیا با جنگ تجاری و صحبت اتمی موشک به ورزش نیروی دریایی ایالات متحده در دریای چین جنوبی (SCS).

همچنین بخوانید: Apex چین گروه مطالعه بررسی شرق لاداخ: کلید عوض کردن نقاط رکورد خروج

در حالی که تماس در چهار تمرینات نیروی دریایی است که هنوز هم به کار گرفته می شود, US Navy زیر جدید دریایی سیاست در SCS فرستاده است یک ناوشکن موشک هدایت شونده به بحث آب در جزایر اسپراتلی به عنوان بخشی از آزادی از عملیات ناوبری. USS رالف جانسون است که با حمایت دو سوپر حامل نیروهای وظیفه رهبری USS Ronal ریگان و ناو یو اس اس نیمیتز که در حال ورزش در آب های بین المللی فعال چینی در ساحل.

با دولت نارندرا نه مؤمن در ناهار رایگان به عنوان آسه آن رژیم هند را رد کرده است چینی ادعا می کند در SCS با تماس با آن جهانی عوام و آشکارا حمایت خود برگزار شد و موقعیت از آزادی ناوبری و overflights. حتی اگر روسیه تجارت به بندر ولادی وستوک عبور از SCS مسکو شده است سکوت در SCS موضوع با توجه به آن درک نزدیکی به دولت استبدادی. استرالیا و ژاپن نیز به صورت دوطرفه مورد بحث SCS مسئله و مانند آسه آن می خواهند امریکا را در ميدان بمانند. به اصطلاح ببر اقتصاد آسه آن صحبت برابر چین در پشت درهای بسته به چهار اما عملا بردگان قبل از پادشاهی میانه به عنوان آنها ندارد یا سیاسی یا نظامی بلند برای به چالش کشیدن چین است.

همچنین بخوانید: ما پشت آسه آن در جنوب دریای چین را به چالش می کشد چین درنده جهان

اگر چه چین برای اولین بار به تماس از هر کشور مخالف سیاسی و نظامی اهداف همین نمی توان گفت در جهت معکوس با استثنای چند. و این به رغم این واقعیت است که پکن cavorts با اکثر رژیم های سرکوبگر در جهان مانند کره شمالی و پاکستان و اخیرا در ایران. آن است که این حزب باور است که چین امروز اجرا می شود نعل بیش از بسیاری از کشورهای جهان یا از طریق پول و یا قدرت عضلانی. چینی نفوذ به جهان دموکراتیک از طریق آن ما شرکت پذيرفته شده است که یک ماده از نگرانی جدی همانطوریکه به دهلی نو با دانشگاه ها ثبت نمرات MoUs با جبهه بدون حتی درک فرهنگی پیامدهای حرکت می کند. داستان چینی نفوذ به جهانی مخابرات بخش بسیار بزرگی است که آن را نیاز به یک مقاله دیگر در این مقاله است.

همچنین بخوانید: چگونه PM مودی به نام چین بلوف در Ladakh

جهان به نظر می رسید humouring چین مانند یک کودک سیار prodigy تا Galwan flare-up صورت گرفت در ژوئن 15. ایالات متحده که تصمیم گرفته بود به هر گونه نشت بیشتر آمریکایی خون برای جهانی علل نیز تبدیل به اطراف انداخت و SCS دستکش بلند و به چالش PLA نیروی دریایی در دریاهای آزاد است. در حالی که این هواپیما در نیروی دریایی به نظر می رسد توانمند در کاغذ چین است که هنوز هم برای به دست آوردن تخصص در حامل عملیات به عنوان فرود جنگنده در یک حرکت عرشه شناور در دریاهای نیاز به دهه تجربه. نیروی دریایی ایالات متحده است و بنابراین نیروی دریایی هند.

همچنین بخوانید: کانادا ترودو در معرض چین تلاش در گروگان دیپلماسی

PLA نیروی دریایی ممکن است روسیه ساخته شده و یا کپی ناوشکن اما برخورد با یک زیر دریایی در آبهای استوایی است های مختلف فنجان چای. تفاوت زیادی بین سطح و درجه حرارت در دریا عمق این شکست باعث نوری تناقض می کند و وظیفه تشخیص زیردریایی بسیار سخت و خطر ناک. برای کاهش داستان کوتاه, PLA, نیروی دریایی, اثبات نشده است در دریاهای آزاد و PLA ارتش مبارزه کرده است و نه یک جنگ از سال 1979 است. این نگه می دارد به همان اندازه حقیقت را به عنوان واقعیت سیاسی است که هدف از چین کمونیست حاکمان کاملا در تضاد با دموکراسی جهان در بزرگ.

در حالی که وسط-قدرت مانند هند و ژاپن و استرالیا و کره جنوبی شروع به افزایش است و دموکراتیک جهان است که نیاز به نگه داشتن دست در دست هم به چین حزن انگیز به جهانی حقیقت است. در غیر این صورت بود و در سال 1999 Sci-Fi, فیلم وجود خواهد داشت و تنها آقای اسمیت در سمت چپ کمونیست ماتریس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>