قطر پرس در جام جهانی, پروژه با وجود coronavirus

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کار در قطر جام جهانی استادیوم ها و پروژه های مربوط به این مسابقات را در ادامه apace با وجود سختی های اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در میان تا حد زیادی مهاجر نیروی کار است. ده ها تن از کارگران با تحت پوشش چهره و ورزشی نزدیک به یکسان آبی لباس clamoured در سراسر گسترده اسكلت از Lusail ورزشگاه عرصه تعیین میزبان فینال مسابقات 2022 AFP خبرنگاران را دیدم در روز پنج شنبه.

ده ها تن از وسایل نقلیه از جمله اتوبوس و سنج و تانکر آب criss عبور پیچیده جدید پارک ها بلوک های آپارتمان و توقف تراموا در اطراف ورزشگاه تبدیل خواهد شد که قطر بزرگترین با ظرفیت 80000. تعداد تایید عفونت در میان کسانی که درگیر در ساخت و ساز برای سال 2022 امکانات می ایستد در هشت سراسر سه ورزشگاه, پروژه, اما برگزارکنندگان داده اند و نه به روز تلفات پس از جمعه.

قطر مقامات اعلام کرده اند 7,764 تایید عفونت در سراسر کشور, 10 کشته و 750 بهبود. عالی مسئول کمیته برای ارائه این مسابقات گفت: آن “بررسی وضعیت به طور مداوم خواهد شد و اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه کارگران ساختمانی و مستقیم کارکنان”.

کسانی که اقدامات “ممکن است شامل تعلیق موقت از کار به عنوان و زمانی که مورد نیاز” به آن اضافه شده, در بیانیه ای.

کار ساختمان برای استادیوم ها و زیرساخت به مرحله این مسابقات ادامه داد: از طریق این بحران حتی به عنوان غیر ضروری خرده فروشی متوقف شده است و مساجد و پارک ها و رستوران ها بسته شده اند.

کار در جاده ها و فرودگاه ها و سایر زیرساخت ادامه داد: در طول بهداشت و درمان اضطراری.

از یکشنبه به بعد از آن اجباری خواهد بود برای تمام کارگران ساختمانی در قطر به پوشیدن ماسک.

قبلا شلوغ اتوبوس گذر گاه کارگران را بین اقامت و کار سایت های دستور داده شده است به تنها اجازه می دهد یک مسافر برای هر دو صندلی به منظور محدود کردن انتقال خطر است.

کار این وزارت گفت: در هفته گذشته آن را صادر کرده است یک ضربه پنالتی به یک پیمانکار برای عدم به کار خود کارگر حمل و نقل اتوبوس در 50 درصد ظرفیت است.

گروه های حقوق نگرانی که تنگ و شرایط زندگی جمعی آماده سازی مواد غذایی مناطق و امکانات بهداشتی شایع در کارگر اقامت می تواند باعث تشدید گسترش ویروس و سازش اجتماعی فاصله گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>