قطر رد رشوه دادن به مقامات فیفا برای میزبانی جام جهانی 2022

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

قطر روز سه شنبه اتهامات به نام آن رشوه مقامات فیفا برای حق میزبانی جام جهانی 2022 “بی اساس” و گفت که آنها “خواهد بود به شدت مورد اعتراض”.

به گفته پلیس آمریکا اسناد و مدارک منتشر شد دوشنبه, FIFA مقامات دریافت رشوه به رای دادن به نفع اعطای جام جهانی 2018 روسیه و 2022 مسابقات به قطر.

کرملین نیز با رد این اتهامات است.

قطر آن گفت: “به شدت تکذیب اتهامات موجود در مدارک دادگاه”.

زمان جهانی فوتبال عینک با توجه به برگزار می شود در ماه های نوامبر و دسامبر 2022 باقی می ماند بدون تغییر توسط coronavirus که در حال حاضر مجبور به تعویق افتادن مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا و بازی های المپیک توکیو. هر دو خواهد شد در حال حاضر در محل 2021.

اتهامات مرتبط به گسترده 2015 رسوایی فساد که چپ جهانی فوتبال را در بدن حاکم فیفا در آشفتگی و منجر به سقوط پس از آن-سپ بلاتر رئیس.

در سال متعاقب آن دولت ایالات متحده متهم کرده است که در مجموع 45 نفر و ورزشی مختلف شرکت بیش از 90 جنایات و پرداخت و یا پذیرش بیش از 200 میلیون دلار در رشوه.

“آنها بخشی از یک مدت طولانی مورد این موضوع است که نه 2018/2022 جام جهانی مناقصه فرآیند” قطر را عالی Committe برای تحویل در بیانیه ای گفت.

“با وجود سال از ادعاهای دروغین شواهد هرگز تولید نشده را نشان می دهد که قطر موفق به کسب حق میزبانی جام جهانی 2022 غیر اخلاقی و یا با بدان معنی است که contravened فیفا دقیق قوانین مناقصه.” AFP BS BS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>