قطر را تایید اولین coronavirus مورد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

قطر خود را تایید کرده است اولین مورد از coronavirus رسانه های دولتی گزارش روز شنبه پس از 36 سال قطر که تخلیه به دوحه از ایران آزمایش مثبت است.

قطر در روز پنج شنبه عودت تعدادی از شهروندان خود را از ایران-که در حال مبارزه با بدترین شیوع خارج از چین-و محدود آنها را به مدت 14 روز از قرنطینه دولت گفت.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آلوده بیمار شده بود و در بیمارستان بستری.

“این بوده است انتظار می رود به دلیل این ویروس را در سراسر منطقه و کشورهای دیگر در کنار نمایی افزایش در تعداد موارد” وزارت بهداشت گفت: با توجه به قطر News Agency.

ایران در روز شنبه گزارش شده و نه جدید و میر ناشی از رمان coronavirus و 205 تازه موارد در 24 ساعت گذشته آوردن آن به طور کلی تلفات به 43 کشته و 593 آلوده.

کشورهای حوزه خلیج فارس اعلام کرده اند یک قایق از اقدامات برای قطع ارتباط با ایران برای جلوگیری از coronavirus, پخش كردن, پس از عفونت پدید آمده در میان مردم بازگشت از زیارت به جمهوری اسلامی است.

عربستان سعودی روز جمعه منع شهروندان از شش کشور شورای همکاری خلیج فارس که شامل قطر از ورود دو از اسلام مقدس ترین شهرهای اروپا بیش از coronavirus.

خلیج شمارش می ایستد در 45 مورد از coronavirus در کویت 38 در بحرین شش در عمان و دو در امارات متحده عربی در مجموع 21.

روز شنبه در امارات متحده عربی نیز اعلام کرد که تعلیق مهد کودک, کلاس های مدرسه و محدود کردن فعالیت ها در مدارس دیگر.

مقامات گفتند که دو هواپیما نیز به ایران فرستاده شده به جمع آوری Emiratis و دیگر خلیج شهروندان به دام افتاده وجود دارد پس از راه هوایی بسته شد.

دوچرخه سواران شرکت در امارات متحده عربی تور در انتظار نتایج از coronavirus آزمون از هتل خود را مستند پس از حادثه رها شده بود روز شنبه زمانی که دو نفر از یک تیم ایتالیایی آزمایش مثبت است.

مسابقه برگزارکنندگان گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که 167 از این قرنطینه تا به حال دریافت نتایج منفی در coronavirus آزمون, اما آن را نمی گویند که آیا آنها دوچرخه سواران و یا اعضای هیات و نه چگونه بسیاری از دیگران بودند و در انتظار نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>