پوتین با تشکر روس ها برای ‘حمایت و اعتماد” پس از رای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز پنج شنبه از ایشان تشکر روس ها پس از یک رای در سراسر کشور تایید شده بحث اصلاحات در قانون اساسی است که اجازه می دهد او برای گسترش حکومت خود را تا 2036.

“با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت شما و اعتماد” پوتین گفت: در تلویزیونی سخنان پس از اعلام از روسیه کمیسیون انتخابات که نزدیک به 78 درصد از رای دهندگان تا به حال به حمایت از اصلاحات به قانون اساسی.

پوتین تصریح کرد که اصلاحات لازم بودند آنها به عنوان “بهبود نظام سیاسی و تقویت حداقل تضمین های اجتماعی” و همچنین “تقویت حاکمیت.”

او ساخته شده هیچ اشاره ای به این واقعیت است که این تغییرات نیز تنظیم مجدد قانون اساسی خود را مدت محدود اجازه می دهد او را به ماندن در کرملین برای 12 سال یا بیشتر پس از زمان منقضی می شود در سال 2024.

“زمان بسیار کمی را تصویب کرده است پس از تجزیه اتحاد جماهیر شوروی” پوتین گفت.

“ما هنوز هم بسیار آسیب پذیر و در بسیاری جهات. همانطور که مردم می گویند بسیاری از چیزهایی که فقط یش شده با هم,” او اضافه شده است.

“ما نیاز به ثبات داخلی و هم برای تقویت کشور و نهادهای آن.”

پوتین گفت او درک کسانی که رای دادند در برابر اصلاحات با اشاره به “بسیاری از مشکلات حل نشده.”

اما نتایج رای “نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق شهروندان روسیه معتقدند که ما می توانیم بهتر کار” و دولت “باید همه چیز را برای توجیه این اعتماد” پوتین گفت.

کارشناسی ارشد/عنوان/bmm

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>