پوتین مراحل نظامی نشان از قدرت با کلید رای نزدیک شدن به

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین قرار دادن نظامی روسیه ممکن است بر روی صفحه نمایش پنج شنبه در رژه به مناسبت سالگرد 75 از جنگ جهانی دوم و شکست آلمان نازی پیش از یک همه پرسی که ممکن است اجازه می دهد او را به حکومت تا 2036.

گسترش coronavirus اپیدمی مجبور پوتین به تاخیر خود را سالانه 9 مه روز پیروزی جشن در میدان سرخ مسکو برگزار شد که در این سال امکانات 14,000 نیروهای نظامی و تسلیحات از جمله مخازن هوایی-سیستم های دفاعی و هسته ای-موشک.

بزرگداشت از آنچه شناخته شده به عنوان جنگ بزرگ میهنی در روسیه که در آن 27 میلیون نفر از شهروندان شوروی کشته شدند صورت می گیرد یک هفته قبل از ژوئیه 1 رفراندوم تغییر قانون اساسی حمایت کرملین. آنها شامل یک اندازه گیری است که اجازه می دهد پوتین به دنبال دو شش سال از لحاظ هنگامی که یک جریان چهارم به پایان می رسد در سال 2024.

پوتین 67 گفت: این تغییرات در حال حاضر تایید شده توسط پارلمان روسیه و دادگاه قانون اساسی را تنها اثر اگر اکثریت مردم حمایت از آنها در رفراندوم. در حالی که هیچ شکی در کرملین را امن تایید برای اقدامات مقامات مشتاق هستند برای اطمینان از یک مشارکت بالا برای رای دادن.

پوتین تا به حال متصل اهمیت ویژه ای به این سال, سالگرد, دعوت رهبران غربی در زمان جنگ متفقین به پیوستن به او در مسکو حتی به عنوان آنها همچنان به تحریم روسیه برای سال 2014 در الحاق کریمه از اوکراین است. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پذیرفته پوتین دعوت به حضور در مارس 9 قبل از همه گیر طرح میتوانست روسیه را در نظر دارد.

در حالی که پوتین گفت: روسیه تصویب اوج این بیماری همه گیر در کشور است که هنوز گزارش بیش از 7000 جدید روزانه عفونت از جمله حدود 1000 نفر در مسکو. حدود 30 شهرهای روسیه یا به حالت تعلیق طرح به مرحله محلی جنگ جهانی دوم رژه یا ممنوع تماشاگران با استناد به خطرات به سلامت عمومی است.

تنها در حدود 10 رهبران خارجی انتظار می رود برای پیوستن به پوتین برای رژه عمدتا از کشور شوروی سابق و همچنین سران جدایی طلب گرجستان در مناطق آبخازیا و اوستیای جنوبی. صربی جمهور Aleksandar Vucic است حضور می یابند. کرواتی رئیس جمهور Zoran Milanovic لغو طرح آمده است در آخرین لحظه گفت: ریاست جمهوری هواپیما خراب شده بود.

رهبران چین, فرانسه, اسرائیل, ژاپن و جمهوری چک از جمله افرادی بودند که کاهش یافته است به آمده است. روسیه نمی دعوت رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در میان ادامه داد: اختلاف بر سر کریمه و جنگ مربوط به کرملین حمایت جدایی طلبان در شرق اوکراین است.

در حالی که شهردار مسکو سرگئی سوبیانین توصیه کرده است ساکنان پایتخت برای ماندن در خانه به تماشای رژه او نیست ممنوع تماشاگران از خیابان. در مقیاس بزرگ تمرینات توسط نظامی روسیه شده اند.

در غرفه در میدان سرخ دعوت مهمان ها نشسته بودن جدا از یکدیگر به منظور کاهش هر گونه عفونت و خطرات بهداشت مقامات گفته اند. نزدیک به 80 جانبازان که انتخاب شدند به نشستن با پوتین در رژه جدا شد و در یک رفت و آمد مکرر در خارج از مسکو برای 14 روز برای محافظت از رهبر روسیه از امکان قرار گرفتن در معرض مرگبار پاتوژن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>