پوتین نشان می دهد برنامه ای برای استفاده از بدن دو به ظاهر عمومی برای او

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز پنج شنبه نشان داد وجود یک راز است و قصد استفاده از دو به ظاهر عمومی برای او در حالی که اصرار او وتو آن را — که او واقعی پوتین.

پوتین نظرات نشان داد که تئوری توطئه گسترده در اینترنت که روسیه قدرتمند شده است impersonated در طول سال و یا حتی جایگزین نشوند کاملا بدون پایه و اساس.

TASS دولت news agency نشان داد پوتین یک لیست از محبوب ترین ها به زبان روسی جستجوهای اینترنتی از جمله “پوتین دو اثبات”.

“آیا شما واقعی است ؟” مصاحبه پرسید. “بله” گفت: پوتین.

او گفت که او تا به حال هرگز یک دو اما وقتی پرسیده شد که اگر این ایده تا به حال بحث شده است, او آن را تاييد کرده بود. “من حاضر به دو برابر” پوتین گفت. “این بود که در سخت ترین زمان مبارزه با تروریسم است.”

پوتین به عنوان نخست وزیر و سپس رئیس جمهور نظارت دوم جنگ علیه جدایی طلبان در چچن از سال 1999 تا سال 2000. پس از نیروهای مسلح روسیه ادعا کرد پیروزی شورشیان اسلامگرا حملات مکرر در شمال قفقاز در حالی که بمب گذاران انتحاری هدفمند روسیه شهرهای اصلی. “این بود که در اوایل 2000s پرسید:” آندره Vandenko است که انجام یک سری از مصاحبه با پوتین به مناسبت 20 سال پس از او رئیس جمهور شد. “بله” گفت: پوتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>