پوتین گسترش تسلیت به ساعت مودی بیش از از دست دادن زندگی در سیل در بخش های مختلف…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه (به وقت محلی) تمدید شد پیام تسلیت نخست وزیر نارندرا مودی بیش از تلفات ناشی از سیل در نقاط مختلف هند.

“ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با ابراز عمیق ترین تسلیت به رئیس جمهور هند Ram, Nath Kovind و نخست وزیر هند نارندرا مودی بیش از عواقب سیل در چندین ایالت این کشور” روسیه دفتر ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت.

“روسیه سهام غم و اندوه از کسانی که از دست عزیزان خود به شایع عناصر و امید برای بهبود سریع از تمام کسانی که مجروح” پوتین گفت: در پیام.

طبق هند هواشناسی بخش (آی) گزارش شمال شرقی متحده ادامه خواهد داد به تجربه سنگین downpour در حالی که بخش هایی از شمال هند را تجربه سنگین و متوسط به دوش در مکان های جدا شده.

سیل وضعیت در آسام دوباره رو به وخامت گذاشته و در روز چهارشنبه به عنوان دو نفر فوت در برپتا و مناطق در نظر گرفتن مرگ و میر به 89. در اطراف 26.32 لاخ مردم در 26 ایالت 33 مناطق آسیب دیده اند و سیل به عنوان در هر دولت در مدیریت بحران اقتدار.

چندین بخش از بحار شده اند مستغرق در سیلاب با مدیر کل NDRF Satya Pradhan گفته بود که در مجموع 19 تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) در حال مستقر در دولت برای مقابله با سیل وضعیت.

چند نفر مجبور شده اند به راه اندازی اردوگاه در امتداد بزرگراه ملی (NH-27) پس از خانه های خود را کردم تا حدی غوطه ور در سیلاب در مظفرپور را كانتى منطقه از دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>