توصیف کشته شدن یک شهروند آمریکایی در پاکستان دادگاه به عنوان “فاجعه شرم آور” وزارت امور خارجه ایالات متحده نامیده می شود در اسلام آباد به اقدام فوری و آوردن اصلاحات برای پایان دادن به این حوادث در آینده است. آمریکا نیز تمدید تسلیت به خانواده این شهروند است.

طاهر احمد Naseem از اقلیت احمدی, جامعه, شد, کشته در یک دادگاه در پیشاور در روز چهارشنبه. او در دادگاه به اتهام توهین به مقدسات ادعا می شود یک پیامبر است.

“تسلیت به خانواده طاهر نسیم, یک شهروند آمریکایی که کشته شد امروز در داخل یک دادگاه در پاکستان است. ما مصرانه از پاکستان به اقدام فوری و دنبال اصلاحات است که جلوگیری از چنین فاجعه شرم آور از دوباره اتفاق می افتد ایم” اداره جنوبی و مرکزی وزارت امور خارجه آمریکا وزارت امور خارجه.

Naseem دستگیر شد و در سال 2018 شد متهم به نقض قوانین توهین به مقدسات پاکستان که مجازات اعدام برای برخی جرایم. او در دادگاه توسط کسی که تا به حال در زمینه اتهامات علیه او.

در یک مربوط به توسعه یک عضو از سند مجمع از حکم PTI حزب خود را تغییر داده پردازی در رسانه های اجتماعی صفحه برای نمایش یک تصویر از قاتل به پرداخت باج برای عمل خود را.

احمدی چهار میلیون اقلیت قوی در پاکستان, مواجه شده اند, مرگ, تهدید, ارعاب و پایدار کمپین نفرت برای چند دهه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de