پنجابی خواننده دستگیر شده از بیمارستان با 30 گرم تریاک

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | محلی | منتشر شده در تاریخ: مارس 18 سال 2020 5:38:10 am

Punjabi singer, Gurinder Pal Singh, Gurinder Pal Singh arrested, punjab singer gurinder pal singh opium possesion, indian express news پلیس به بررسی اموال خود را در بر داشت و با 30 گرم تریاک در آن است. (بازنمودی عکس)

پنجابی خواننده Gurinder Pal Singh نام مستعار Badda Grewal دستگیر شد توسط Sohana پلیس روز جمعه برای در اختیار داشتن 30 گرم تریاک. متهم دستگیر شد, از یک بیمارستان خصوصی که در آن او اعتراف کرد با توجه به وخامت وضعیت سلامت ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر.

با توجه به صنوبر Gurinderpal سینگ بستری شد SGHS بیمارستان در Sohana که در آن یک تیم به رهبری توسط Sub-بازرس Harjinder سینگ او را دستگیر کردند. سی Harjinder سینگ گفت که متهم دستگیر شد و پلیس پس از بررسی اموال خود را در بر داشت و با 30 گرم تریاک در آن است. متهم رزرو در بخش 27 و 18 از مواد مخدر و روانگردان (NPDS) عمل می کنند در Sohana ایستگاه پلیس.

Gurinder Pal Singh نام مستعار Badda Grewal تحسین از سنگرور منطقه است و گفته می شود از نزدیکان پنجابی خواننده الی Mangat. پلیس منطقه ” رزرو کرده بود Mangat پس از او و همدستانش حال کردم به یک درگیری با پنجابی خوانندگان Randhawa برادران در Purab حق بیمه آپارتمان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>