پنجاب: دو نوه است که 11 عضو خانواده به تست مثبت برای COVID-19

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط انجو Agnihotri Chaba | Jalandhar | به روز شده: مارس 24 سال 2020 5:42:57 pm

تا کنون 37 نمونه جمع آوری شده از منطقه که 15 مورد یافت شد: مثبت پنج منفی بودند و گزارش از 17 در حال انتظار. (بازنمودی/PTI عکس)

دو ساله و نوه از 70 سال coronavirus بیمار که مرده بود در Nawanshahr را Pathlava ایجاد کرد در مارس 18 آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه. او یازدهم از اعضای خانواده متوفی به قرارداد این ویروس تا تاریخ. پنجاب کل موارد در حال حاضر 23 از جمله 15 از Nawanshahr, 5 از محلی, 2 از Hoshiarpur و 1 از امریتسار.

مقامات بهداشت در روز دوشنبه نیز در زمان نمونه از دو خواهر و برادر – سه سال و شش سال که از ایتالیا در مارس 3, همراه با پدر و مادر خود را. آنها بیش از حد اقامت در Balachaur sub-division منطقه.

تا کنون 37 نمونه جمع آوری شده از منطقه که 15 مورد یافت شد: مثبت پنج منفی بودند و گزارش از 17 در حال انتظار. یک تیم ویژه تحت وزیر بهداشت در بازدید Nawanshahr و مطمئن به شهروندان است که تمام امکانات پزشکی ارائه خواهد شد به روستاییان.

آنها همچنین به آنها اطمینان داد که تمام پست های خالی در پنج بیمارستان از منطقه و دیگر مراکز درمانی پر خواهد شد.در Hoshiarpur 60 سال مرد آشنایی از مرحوم مرد از بنگا شده است منتقل شده از بیمارستان مدنی را جداسازی بخش به امریتسار بیمارستان.

Holla Mohalla

اطلاعیه های ساخته شده در سراسر روستاهای Doaba اصرار کسانی که با حضور Holla Mohalla به گزارش به دولت است. سه نفر که قرارداد COVID-19 از جمله مرحوم از Nawanshahr کرده بود با حضور در این جشنواره بود که با حضور حدود دو لاخ مردم از مارس 9 تا 11.

روز دوشنبه برخی از مردم در Doaba در برابر ‘مستند’ و آمد از خانه های خود بیرون زیر که دولت پنجاب کلمپ حکومت نظامی در سراسر کشور.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>