پنجاب: ترن ترن دیره سرقت مورد حل شد; شش برگزار می شود, Rs 1.66 cr نقدی بهبود

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

| امریتسار | انتشار: 7 مارس سال 2020 4:18:17 am

Punjab Police, Punjab robbery incident, punjab robbery incident solved, punjab news, india news, indian express, در حالی که Sukhchain سینگ دستگیر شد در فوریه 28, Satnam سینگ دستگیر شد روز بعد پلیس گفت: با اضافه کردن بقیه دستگیر شده بودند بعد. (فایل)

پلیس پنجاب در روز جمعه ادعا کرد که حل شد سرقت, حادثه در دره بابا Jagtar سینگ در ترن ترن منطقه با دستگیری شش مظنون و بازیابی از کل پول نقد به سرقت رفته از Rs 1.66 کرور. سرقت اتفاق افتاده بود در حومه Goindwal شهر در فوریه 24.

مظنون شناسایی شده اند به عنوان Sukhwinder Singh, Tarsem Singh, Balwinder سینگ Sukhchain سینگ (تمام ساکنان روستا Khurmanian در امریتسار) و Satnam سینگ و راوی هر دو ساکنان روستای Sangha در ترن ترن گفت: مدیر کل پلیس Dinkar گوپتا در بیانیه ای در اینجا.

Satnam سینگ که مشغول به کار به عنوان یک راننده در دره بابا Jagtar سینگ برنامه ریزی شده بود سرقت با Sukhchain سینگ.

Satnam سینگ به حال دانش دقیق از محل نقدی و همچنین به عنوان مکان های مختلف پرسنل در ڈیرہ در طول شب.

در حالی که Sukhchain سینگ دستگیر شد در فوریه 28, Satnam سینگ دستگیر شد روز بعد پلیس گفت: با اضافه کردن بقیه دستگیر شده بودند بعد. Satnam سینگ تماس Sukhchain سینگ برای برنامه ریزی و قرار دادن یک تیم در محل برای اجرای این سرقت.

Sukhchain سینگ که به تازگی از امریتسار زندان و سپس طناب در دیگر متهم گفت: DGP. محرومیت Sukhchain سینگ دیگر پنج متهم آمد به دره در ماشین در شب سرقت. دو تا از آنها باقی مانده بود ،

هیچ سلاح استفاده شده بود به ارتکاب سرقت, پلیس گفت:.

این ترن ترن پلیس بهبود Rs 12 لاخ از پول نقد به سرقت رفته از خانه Sukhchain سینگ و اطراف تومان 5.65 لاخ از خانه Satnam سینگ.
بر اساس بازجویی از Sukhchain Singh, Rs 95.5 لاخ نقدی بازیافت شد در 5 مارس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>