پنجاب الکی مشروب تلفات به 38 هشت bootleggers دستگیر

مرگ و میر در پاکستان دو مظنون به hooch تراژدی افزایش یافته است به 38 اواخر شب جمعه و پنجاب پلیس بازداشت هفت bootleggers از امریتسار روستایی بتلا و ترن ترن مناطق در بیش از 40 حملات انجام شده توسط پنج تیم به رهبری توسط افسران ارشد در روز جمعه.

با این اعدام تعداد افراد دستگیر و تا کنون در مشروب جعلی مورد مرگ و میر بالا رفته به هشت نفر از جمله Balwinder Kaur دستگیر شد و شب گذشته از Muchhal ایجاد کرد.

DGP Dinkar گوپتا گفت: مقدار زیادی از مشروب جعلی, درام, سازی, قوطی و غیره بازیافت شده از متهم و همان فرستاده شده است برای تجزیه و تحلیل شیمیایی برای بررسی ترکیبات الکی مشروب. بازداشت های بیشتر احتمال دارد, او گفت:, و اضافه کرد که حملات ادامه دارد و پلیس تیم ادامه خواهد داد برای سرکوب همه کسانی که در این مورد به باز کردن گسترش از مشروب جعلی مافیا عامل در منطقه است.

در حالی که Balwinder Kaur و Mithu دستگیر شدند از امریتسار روستایی منطقه دو نفر از افراد شناسایی شده به عنوان دارشان Rani و راجان بودند دستگیر از بتلا منطقه. چهار نفر دیگر یعنی کشمیر سینگ Angrez سینگ Amarjit و Baljit دستگیر شدهاند از ترن ترن.

همچنین بخوانید: Punjab سانتی متر کاپیتان Amarinder سینگ دستور حمله به 21 مشکوک الکی مشروب مرگ و میر

FIR به ثبت رسیده در بخش 304/307/120 از قانون مجازات اسلامی (IPC) در ایستگاه پلیس Sadar ترن ترن علیه چهار متهم دستگیر شده از این منطقه گفت: DGP اضافه کرد که bootleggers تا به حال بستری برای تهیه مشروب جعلی در روستای Norangabad. Mithu دستگیر شد و از ایجاد کرد Jasso ننگل امروز نیز اعتراف به نقش خود در تامین مشروب جعلی گفت: DGP.

همانطور که از جمعه شب 10 نفر مرده بود از مشروب الکی مصرف در امریتسار روستایی نه در بتلا و 19 در ترن ترن. مرگ خارجیها که الکی مشروب شبکه آشکارا در سراسر بسیاری از مناطق گفت: DGP اضافه کرد که بازجویی از متهم دستگیر شد و انتظار می رود منجر به دستگیری بیشتر در مورد.

همچنین بخوانید: RMOs در covid وظیفه داروخانه افسران اعتصاب خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق روستایی پنجاب

پنجاب وزیر کاپیتان Amarinder سینگ در حال حاضر دستور امرانه پرس و جو توسط بخشی کمیسر Jalandhar به hooch فاجعه است. پرس و جو خواهد شد نگاه به واقعیت ها و شرایطی که منجر به حوادث و همچنین به هر گونه مسائل دیگر متصل و یا مربوط به حوادث.

رئیس جمهوری داده است کمیسر Jalandhar بخش آزادی برای همکاری انتخاب کردن هر گونه عمران/افسر پلیس و یا هر متخصص به منظور تسهیل سریع انجام پرس و جو. او وعده داده است سختگیرانه عمل در برابر کسی یافت همدستی در این مورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر