پلیس پنجاب کتاب ممنوع لباس SFJ را Pannun یکی دیگر از اعضای فتنه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پنجاب پلیس در روز پنج شنبه ثبت دو مورد جداگانه در برابر Gurpatwant سینگ Pannun از ممنوع لباس سیک ها برای عدالت (SFJ) و همکارانش به اتهام فتنه و secessionism. دو مورد ثبت شد در امریتسار و کپورتهلا.

یک فعال سیک ها برای عدالت عضو Joginder سینگ Gujjar شد و همچنین رزرو اتهام های مشابه.

ما بر اساس Pannun بود در میان نه می خواستم مردان بودند که تعیین شده به عنوان تروریست تحت مقررات ضد ترور قانون فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) توسط مرکز در روز چهارشنبه.

همچنین به عنوان خوانده شده | 9 می خواستم مردان تعیین شده به عنوان تروریست تحت anti-terror قانون شامل Pannun, Khalistani نیروهای

وزارت امور تعیین شده Pannun تروریستی به صورت فعال در حال اجرا یک secessionist علیه هند و انگیزه سیک مردان جوان از خانه خود دولت پنجاب برای احیای ستیزه جویی در دولت است.

دیگران تعیین شده به عنوان فرد تروریست ها تحت UAPA عبارتند از: – Paramjit سینگ از Babbar Khalsa بین المللی Hardeep سینگ Nijjar از Khalistan ببر نیروی Gurmit سینگ Bagga از Khalistan Zindabad زور و Ranjeet سینگ از همان ساز و برگ, در میان دیگران.

این Dalit Suraksha سنا (DSS) شکایت کرده بود Pannun و همکارانش و یک مورد ثبت شده علیه او در یک ایستگاه پلیس در امریتسار به اتهام سوزاندن قانون اساسی هند و پرچم ملی علاوه بر تحریک دیگران به انجام کاری مشابه است.

در آن شکایت به Dalit Suraksha سنا گفت: Pannun های خودخوانده مشاور حقوقی از ما مبتنی بر سیک ها برای عدالت (SFJ) و همدستانش دیده می شد dishonouring قانون اساسی هند و پرچم ملی در یک ویدیو. آنها دیده می شود تنظیم یک کپی از قانون اساسی و پرچم در آتش در حالی که فریاد شعارهای Khalistan Zindabad گفتند.

Pannun نیز دیده می شود تحریک کل جامعه سیک در برابر قانون اساسی هند و در حمایت از همه پرسی سال 2020 با توجه به شکایت.

دوم شاه ثبت شده در Bhulath در کپورتهلا بر اساس ورودی از ورود Joginder سینگ Gujjar نام مستعار Goga به این کشور در ماه فوریه سال 2020 یک سخنگوی پلیس گفت که Pannun و همکارانش متهم شده بود با فتنه و secessionist فعالیت ها در این مورد است.

این سخنگو گفت که Joginder سینگ برجسته و عضو فعال ممنوع SFJ.

Joginder سینگ در همکاری با Pannun کسی که با او در تماس منظم برای ترویج فعالیت های SFJ شد بنا به گزارش ارائه کمک مالی به این سازمان و اعضای مستقر در پنجاب و در خارج از کشور, سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>