پنجاب برنامه ای برای فروش شن و ماسه آنلاین کار می کند روش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kanchan Vasdev | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 10 مارس سال 2020 12:09:44 am

Punjab sand mining, sand mining Punjab, Punjab government, Punjab government on sand mining, India news, Indian Express منابع گفت: هند اکسپرس که دولت در نظر گرفته شود دو گزینه یا راه اندازی یک شرکت و سپس فروش شن و ماسه را از طریق این نهاد و یا راه اندازی یک وب پورتال و فروش ساختمان ضروری با وزارت معادن و زمین شناسی دست زدن به عملیات.

اگر همه چیز سقوط در محل دولت پنجاب خواهد decontrol معدن شن و ماسه و شروع به فروش ساخت و ساز ضروری آنلاین به دنبال از مصرف کننده نهایی تنها هزینه های متحمل شده در کار و حمل و نقل.

کنگره دولت ممکن است یک اطلاعیه در این زمینه در مارس 16, هنگامی که آن را کامل سه سال در قدرت در پنجاب ارائه شده آن را پیدا کرد راهی برای پرداخت به پیمانکاران که اختصاص داده شده به شن و ماسه خوشه برای استخراج از معادن در سال گذشته است.

وجود دارد یک ادراک در حزب حاکم است که اگر شن و ماسه ساخته شده است رایگان برای آن دولت خواهد بود قادر به سرکوب درک است که رژیم وقت شد و همچنین دادن به شن و ماسه مافیا. آن را نیز بی ربط وزیر سابق Navjot سینگ Sidhu پیشنهاد راه اندازی یک شرکت برای فروش شن و ماسه.

“این یک راه عالی برای ساخت روایت در اطراف Sidhu پیشنهادات بی ربط و ربودن یک دسته از Aam Aadmi Party (AAP) است که تهدید به زور به روی چیزی حساب کردن با در مجمع انتخابات گفت:” یک و بنادر.

Sidhu سپس بدن محلی وزیر پیشنهاد کرده بود که دولت شرکت می تواند کمک به فروش شن و ماسه در 1,000 تومان به ازای هر تراکتور-چرخ. وزیر سروان Amarinder سینگ به حال پرسید: پس از آن گروه برای ادامه با مناقصه سیاست برای معادن شن و ماسه.

منبع گفت که در حزب داخلی جلسات بسیاری از MLAs شد و از این نظر است که شن و ماسه باید رایگان به عنوان آنها تا به حال به صورت یک مقدار زیادی از گرما را در خود حوزه در حساب های غیر قانونی معدن شن و ماسه و قیمت های بالا.

منابع گفت: هند اکسپرس که دولت در نظر گرفته شود دو گزینه یا راه اندازی یک شرکت و سپس فروش شن و ماسه را از طریق این نهاد و یا راه اندازی یک وب پورتال و فروش ساختمان ضروری با وزارت معادن و زمین شناسی دست زدن به عملیات.

در حالی که دولت از هم اکنون تصمیم گرفته است به فروش شن و ماسه آنلاین, آن است که هنوز هم در روند تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این کار به مشغول بود توسط دولت و یا توسط مصرف کننده. “مصرف کننده قادر خواهد بود به آن سفارش آنلاین از معادن در منطقه نزدیک به محل اقامت. مصرف کننده خواهد بود رایگان به شرکت حمل و نقل یا او خود را” یک مقام ارشد گفت.

منابع گفت: این روش به decontrol معدن شن و ماسه عمدتا مشغول به کار شده است. گروه معادن خواهد متمم منطقه است که می تواند استخراج و گروه خود را دریافت کنید زیست محیطی ترخیص از وزارت محیط زیست دولت هند. “ما را نیز فراموش geo-tagging از معادن و ما قادر خواهد بود برای نظارت بر معادن آنلاین به طوری که قوانین نیست مسخره گفت:” یک مقام رسمی در می دانم از توسعه است.

این مقام افزود که آن نیز در حال کار می کرد که آیا دولت باید مالیات شن و ماسه. “در طول 10 سال گذشته از غمگین-BJP نظام و دولت ساخته شده و تنها 35 تومان کرور روپیه از شن و ماسه در هر سال است. در دو سال اول ما نظام ما شده اند قادر به تومان 89 کرور. شن و ماسه انجام داده است و نه چیزی برای پر کردن خزانه دولت در حالی که تخمین زده می شود که آن را به یک کسب و کار به ارزش 5,000 تومان کرور روپیه در سال است. ما احساس می کنیم که اگر ما اجرای مالیات از 100 تومان در هر برقی که هزینه ای در حدود 600-700 تومان ما هنوز هم می توانید کسب درآمد برابر با آنچه که ما تا به حال شده است ساخت تا در حال حاضر. پس چرا که نه آن را به صورت رایگان? حداقل آن را نمی خواهد تبدیل به یک مسئله در انتخابات است.”

برای خرید شن و ماسه از مالکان خصوصی زمین دولت خواهد با قرار دادن یک کلاه بر روی قیمت کالا.

دولت قبلا برنامه ریزی شده را اعلام طول Vidhan Sabha جلسه بود اما با تاخیر به رفتن با decontrol را شامل لغو قرارداد به ارزش 300 تومان کرور روپیه آن را اهدا کرده بود سال گذشته است.

دولت در تلاش است برای پیدا کردن یک مسیر به طوری که آنها مجبور به رفتن به دادگاه. دولت ممکن است در نظر گرفتن نه تنها بازگشت سرمایه گذاری انجام شده توسط پیمانکاران و همچنین تلقی سود که آنها می توانید کسب کنید. “یک حقوقی در نظر گرفته شده در این زمینه گفت:” یک بارگیری.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>