پنجاب: در دومین روز از حکومت نظامی, 228 دپو و 111 دستگیری

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020 10:25:08 pm

india lockdown, coronavirus india lockdown, pm modi lockdown india coronavirus, coronavirus cases india, what is exempted in india lockdown پلیس اجرای مستند در پنجاب Ludhiana. (PTI)

پلیس پنجاب شنبه ثبت نام 228 اول اطلاعات گزارش در بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) از IPC برای نقض مقررات منع رفت و آمد سفارشات ثبت دو مورد تخلف از دستورالعمل های قرنطینه و دستگیر 111 نفر است.

تخلف از قسمت 188 از قانون مجازات اسلامی می تواند منجر به حبس تا 6 ماه و یا خوب به 1000 تومان و یا هر دو.

حداکثر 38 مورد تخلف از مقررات منع رفت و آمد سفارشات ثبت شد در SAS نگر (محلی) پس از امریتسار (روستایی) با 34 مورد و ترن ترن و سنگرور (30 مورد در هر). چهارده نفر ثبت نام شده در امریتسار پلیس Commissionerate, 11 در فتهگره صاحب و 10 در Jalandhar پلیس Commissionerate. در مناطق باقی مانده از جمله پلیس منطقه وجود دارد کمتر از 10 نفر ثبت نام شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد با صفر موارد در Ludhiana پلیس commissionerate, پاتانکوت برنلا, Khanna و فزیلکا تا پر کردن از این گزارش.

دو مورد تخلف از قرنطینه دستورالعمل ثبت نام کرده بودند در موکتسر صاحب است.

تا پر کردن از این گزارش حداکثر تعداد افراد دستگیر شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد بود در ترن ترن با پلیس دستگیری 43 نفر توسط 23 در کپورتهلا, 15 در Hoshiarpur و 13 در Bathinda.

پنج نفر هر دستگیر شده بودند در پاتیالا (هفت فیرث) و Ferozepur (هفت فیرث) و به دنبال آن چهار دستگیری در Gurdaspur (چهار مورد) دو بازداشت در Ludhiana روستایی (دو مورد) و یکی از بازداشت در موکتسر (دو مورد هر یک از نقض مقررات منع رفت و آمد و قرنطینه). هیچ دستگیری ساخته شده بودند باقی مانده در 18 منطقه از جمله پلیس منطقه.

در طول حکومت نظامی برخی از نیروهای پلیس دیده می شد توزیع لنگر به مردم از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش در Ajnala در حالی که اصرار طریق حمل poublic آدرس سیستم باقی می ماند در داخل خانه های خود. آنها نیز دیده می شود خرید سبزیجات از سالمند فروشنده از یک rehri و ارائه او را ضد عفونی کننده برای تمیز کردن دست. پنجاب وزیر مشترک هر دو فیلم در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

در چندین مکان های دیگر پرسنل پلیس دیده می شد اقدام به رابطه جنسی خشن در حکومت نظامی متخلفان. ویدئوها از پلیس شد منتشر شده در رسانه های اجتماعی که در آن متخلفان شد lathicharged ساخته شده برای نشستن یو پی اس بودند که سیلی و شفاهی humiliated برای بیرون آمدن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>