پنجاب: در حال حاضر edu بخش PWD نامه نشان می دهد بسته شدن 130-yr-مدرسه توصیه تغییر از دانش آموزان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط انجو Agnihotri Chaba | Jalandhar | به روز شده در: 5 مارس سال 2020 10:36:22 pm

Hoshiarpur: Students of 130-year-old school protest against its ‘closure’ to make way for AFPI این سردار بهادر امین Chand ارشد متوسطه در Bajwara (اکسپرس عکس)

فلیپ فلاپ وضعیت در مورد سرنوشت 130 ساله دولت به کمک مدرسه همچنان ادامه دارد. در حال حاضر سه نامه از جمله توسط دو پنجاب وزارت آموزش و پرورش و یکی توسط PWD نشان می دهد که روند انتقال دانش آموزان به مدارس دیگر به پرداخت راه را برای نیروهای مسلح مقدماتی موسسه (AFPI) در Bajwara, Hoshiarpur آغاز خواهد شد و از آینده جلسه علمی.

در ضمن, زیبا, ساختمان مدرسه است که بیش از یک قرن قدیمی استفاده خواهد شد به عنوان با کمی تغییرات این نامه نشان می دهد.

سه نامه شده اند تهیه شده تحت حق دسترسی به اطلاعات عمل می کنند فعال راجیو Vashisth که همچنین منجر به Bajwara مدرسه Bachao Andolan (BSBA). نسخه سه در دسترس هستند با هند اکسپرس.

یک فوریه 20 نامه از دفتر مدیر آموزش عمومی (DPI) ثانویه پنجاب به منطقه آموزش و پرورش افسر (DEO) ثانویه Hoshiarpur آمده است: “من کارگردانی شده به شما ابلاغ دستور دولت برای تدوین برنامه ای برای تغییر دانش آموزان از سردار بهادر امین Chand (SBAC) مدرسه Bajwara, Hoshiarpur به نزدیکی مدارس در آینده علمی جلسه 2020-21 و کار کردن روش به اطمینان حاصل شود که حضور آنها در جلسه جدید در مدارس بنابراین شناسایی شده است.”

موضوع این نامه است: “استقرار نیروهای مسلح مقدماتی موسسه در Bajwara, Hoshiarpur.’

“…همچنین بررسی اسناد و مدارک از معلمان جذب شود در گروه و آغاز فرایند در نظر داشتن فوق جدول زمانی و گزارش انطباق در اولین” گفت: این نامه است.
در پاسخ به این نامه Hoshiarpur DEO در فوریه 22 ارسال جزئیات تغییر 557 دانش آموزان از مدرسه به مدارس دیگر و اعلام کرد که 9 تدریس و غیر تدریس به کارکنان به طور منظم نیاز به تنظیم شود. این مدرسه دارای چندین ad hoc معلمان و هیچ برنامه ای برای تنظیم آنها.
یکی دیگر از نامه های اجرایی, مهندس, استانی بخش, PWD (B&R) Hoshiarpur مورخ 25 نوامبر سال 2019 می گوید که یک سایت در موجود ساختمان مدرسه انجام شد PWD و کارشناسان مهندسی عمران بال.

در این نامه آمده, “اکثریت مکان در معماری است که با استفاده از دیوار های موجود” و توصیه می کند “تغییر استفاده از اتاق به عنوان در هر مورد نیاز”.

اما در یک بلوک آن پیشنهاد شده است که دیوار های موجود برداشته شود برای افزایش اندازه اتاق و یا حتی ادغام چند اتاق به سالن. به عنوان ساختار موجود است تحمل بار دیوار سیستم بهتر است به حذف دیوارهای باربر”.

“علاوه بر این سقف از سطح متوسط راهروها و اتاق ها یکسان نیست و پیشنهاد سالن نیاز به سقف باید در یک سطح است. در مورد این دیوار برداشته شده ما نیاز به ساخت یک تازه حمایت از سیستم من.e RCC ستون ها و تیرها به حمایت از دال” ذکر شده در این نامه است. “بنابراین در نظر داشتن به حفظ ساختار قدیمی و معماری دست نخورده آن است که توصیه می شود که ساختمان های قدیمی باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آن است که در ساختار هر کجا که زیادی روشن است و فضای مورد نیاز آن باید ساخته شود به طور جداگانه به عنوان یک ساختمان جدید” به آن اضافه شده است.

Vashisth گفت: این نامه نشان می دهد روشن نیت دولت است. “به همین دلیل است که دولت های منطقه گمراه کننده دانش آموزان و پدر و مادر از او پرسید:, و اضافه کرد که Hoshiarpur Tehsildar Harminder سینگ داده بود در نوشته شده از طرف Hoshiarpur معاون کمیساریای که هیچ برنامه ای برای بستن و یا تغییر این مدرسه است.

پنجاب وزیر دارایی Manpreet سینگ Badal تا به حال در بودجه سخنرانی روز جمعه اعلام کرد تخصیص تومان 11 کرور برای تنظیم AFPI در زمین اهدا شده توسط Rajya سبها MP Ambika Soni که در آن مدرسه در حال حاضر می ایستد.

هفته گذشته دانش آموزان و والدین به حال اعتراض کردند و خواستار آن است که مدرسه در امان خواهد بود.

هند بیان کرده بود در ماه سپتامبر سال گذشته انجام یک گزارش درباره امکان بسته شدن این مدرسه پس از گرداندن مراکز فساد مکاتبات بین PWD و سایر ادارات دولتی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>