نوشته شده توسط Kamaldeep سینگ Brar | امریتسار | به روز شده: فوریه 15 سال 2020 8:59:50 pm

Rajinder Singh Bajwa گفت: “Jathedar صاحب به من گفت که او به احضار برخی از اطلاعات مربوط به Gurbani برنامه تلویزیونی از SGPC اما نه دریافت آن نشده است. من امیدوار هستم که Jathedar را مورد نیاز اقدام بیش از درخواست من.”

پنجاب وزیر Tript Rajinder Singh Bajwa جمعه ملاقات Akal تخت Jathedar Giani Harpreet سینگ و از او خواست برای پایان دادن به انحصار یکی از کانال های تلویزیونی بیش از برنامه تلویزیونی از Gurbani.

او ادعا کرد که Badal متعلق به خانواده PTC کانال دارای حقوق انحصاری برنامه تلویزیونی از Kirtan از معبد طلایی.

“این است که بسیار قدیمی و تقاضا از سیک ها به برنامه تلویزیونی Gurbani از معبد طلایی در سراسر جهان است. من آمد به می دانم که Badal خانواده متعلق به کانال تلویزیونی می پردازد مقدار ناچیز برای حقوق انحصاری برنامه تلویزیونی به این Gurbani. آن است که یک رویکرد صحیح از SGPC. Akal تخت Jathedar باید بپرسید SGPC اجازه می دهد تا همه علاقه مند به کانال های رادیو و تلویزیون برنامه تلویزیونی به Gurbani” گفت: Bajwa پس از جلسه Jathedar.

او گفت: “Jathedar صاحب به من گفت که او به احضار برخی از اطلاعات مربوط به Gurbani برنامه تلویزیونی از SGPC اما نه دریافت آن نشده است. من امیدوار هستم که Jathedar را مورد نیاز اقدام بیش از درخواست من.”

هنگامی که پرسیده شد که چرا دولت او موفق به پایان دادن اتهام انحصار یک خانواده سیاسی بیش کابل Bajwa گفت: “من اصلا اطلاعاتی در مورد این موضوع از انحصار بیش از کابل شبکه. من لازم نیست به اندازه کافی درک درستی از موضوع است. درست است که انحصار بیش از Gurbani برنامه تلویزیونی و انحصار کابل شبکه مرتبط است” Bajwa گفت: در حالی که صحبت کردن به هند اکسپرس.

قبلا در آگوست 2, 2017, پس از کنگره تشکیل داده بود دولت در پنجاب پس از آن وزیر دولت محلی Navjot سینگ Sidhu گفته بود: “دولت پنجاب متعهد است برای شکستن انحصار و ایجاد سطح میدان بازی در تلویزیون کابلی میباشد. آن را بلند و کثیف حماسه فساد قبلی (غمگین-بی جی پی) رژیم که در حال حاضر می توان به نتیجه گیری منطقی آن است.”

وزیر کاپیتان Amrinder Singh بیش از حد گفته بود که او متعهد به پایان دادن به کابل مافیا و اجازه می دهد هر سازمان برای رقابت در یک محیط زیست سالم به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی یافت درگیر در هر گونه فعالیت های غیر قانونی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de