پنجاب وزیر راه ‘سفیر امید’ مسابقه برای دانش آموزان مدرسه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 7:53:53 pm

Punjab minister launches 'Ambassadors of Hope' contest for school students پنجاب وزیر آموزش و پرورش Vijay Inder Singla Sv (Sv)

پنجاب وزیر آموزش و پرورش Vijay Inder singla sv (sv) در روز دوشنبه راه اندازی شد “سفیر امید” عظیم رقابت آنلاین است که پوشش بیش از 18 لاخ دانش آموزان در دولت است. اولین از نوع خود رقابت دعوت دانش آموزان از تمام مدارس برای به اشتراک گذاشتن ایده های مثبت در زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

وزیر در حالی که راه اندازی این رقابت ها در Facebook صفحه تأکید کرد که کودکان هستند خوش بین بخشی از جامعه و نقش قابل توجهی در ایجاد فضای مثبت در خانواده و جامعه است.

سه برنده از هر منطقه خواهد بود شارت خواهد شد که یک اپل, اپل, لپ تاپ و تبلت های اندروید به عنوان اول و دوم و سوم جایزه بود. همه شرکت کنندگان در این کمپین را دریافت تقدیر نامه در قالب “سفیر امید” گواهی.

“دانش آموزان از کلاس های من به XII از تمام مدارس پنجاب رایگان هستند برای شرکت در این رقابت و آنها می توانند به اشتراک گذاری فیلم خود را با ما از طریق Facebook, Tik Tok, Instagram, Twitter و اسنپ چت با استفاده از #AmbassadorsOfHope به طوری که ما می توانید مشاهده و بررسی آنها” او گفت:, و اضافه کرد که هدف از این مسابقه این است که برای تزریق مثبت و آرمان در کودکان به طوری که آنها نگه داشتن رویای بزرگتر در زمان بدبینی و دل تنگی طلیعه با این بیماری همه گیر.

“من خواهد شد و همچنین برگزاری نشست با برندگان از طریق ویدئو کنفرانس برای تشویق آنها و گوش دادن به ایده های خود را برای بهبود پنجاب” singla sv (sv) گفت: اصرار اولیه هدف از این مسابقه این است که به نگه داشتن کودکان امید و جاه طلبی های زنده در فضای مطلق منفی.

وی افزود: معلمان از برندگان خواهد بود incentivised در حالی که مدارس حصول اطمینان از حداکثر مشارکت را نیز روساي. برای اطمینان از حداکثر مشارکت وجود دارد هیچ هزینه و یا پیچیده در مراحل ثبت نام به عنوان هدف اصلی این کمپین این است که برای ایجاد انگیزه کودکان برای استفاده از وقت خود را خلاقانه در طول مستند.

تعیین قوانین مسابقه وزیر همچنین گفت که فیلم نباید کمتر از یک دقیقه و بیش از سه دقیقه. این دانش آموزان می توانند به اشتراک گذاری ایده های خود را در قالب یک سخنرانی, ترانه, شعر, رقص و یا skit. در حالی که آپلود تصویری, دانش آموزان باید خود را به اشتراک بگذارید نام و نام خانوادگی به همراه نام مدرسه و منطقه با استفاده از هشتگ #AmbassadorsOfHope. این دانش آموزان همچنین می توانید به اشتراک گذاری لینک های ویدئویی خود را بر روی رسانه های اجتماعی در [email protected]

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>