پنجاب به نظر می رسد در کرالا مدل آن را به عنوان تلاش برای دستگیری مرگ و میر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kanchan Vasdev | Chandigarh | منتشر شده در: آوریل 14, 2020 4:46:59 am

Coronavirus kerala model sucess, coronavirus punjab model failure, covid-19 cases punjab, covid-10 cases kerala, coronavirus testing, coronavirus mediacl care, coronavirus news, indian express news برای هر مورد مشکوک به آزمایش COVID-19 در پنجاب کرالا آزمون چهار نفر برای سرایت. (فایل)

با کروناویروس مرگ و میر است که سه برابر میانگین ملی, Punjab مقایسه ضعیف به کرالا در صرفه جویی در زندگی کسانی که در برخورد با این ویروس مرگبار است. پنجاب ثبت مرگ و میر 12 تا کنون در حالی که کرالا فقط به حال سه. این در حال حاضر ساخته شده پنجاب بود که برای اولین بار به تحمیل یک COVID حکومت نظامی در این کشور بنشیند و متوجه کرالا ،

سویفت مقررات منع رفت و آمد تاخیر تست

اگر چه پنجاب بود که دولت برای اولین بار در کشور به فعالانه اعمال حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش این بیماری و حتی اتخاذ اقدامات سختگیرانه خود در پاسخ به سطح شیب دار بالا, تست و بررسی تعداد مرگ و میر یافت شده است که مایل است. برای هر مورد مشکوک به آزمایش COVID-19 در پنجاب کرالا آزمون چهار نفر برای سرایت. یک دولت که موفق به کسب جوایزی در سطح بین المللی برای صاف COVID-19 منحنی کرالا بود در مارس 12 آزمایش 14,163 نمونه در حالی که پاکستان رقم 3,909. جنوبی دولت رای از تست 3.62 بار از کشاورزی دولت است. کرالا نیز به مراتب جلوتر از پنجاب در شروع تست سريع و حتی راه اندازی کیوسک برای آنها را به انجام. پنجاب است و در عین حال به رول کردن سریع, تست وجود یک ICMR nod. با توجه به اضافی دبیر کل Vini Mahajan دولت تنها دریافت آن برای اولین بار بسیاری از 1000 تست سریع کیت در روز دوشنبه. اما این تاخیر به این معنی است که تلفن همراه تست در نقاط گرفته نمی کردن حتی 10 روز پس از سانتی متر Amarinder سینگ اعلام کرد.

تفاوت در میزان بهبودی

کرالا اولین مورد گزارش شده در ماه ژانویه و در کل موارد ایستاده در 375. پنجاب گزارش اولین مورد در ماه مارس و 176 مثبت بیماران تا کنون. اما تفاوت در میزان بهبودی. دولت جنوب را بهبود میزان 48 درصد با 179 مورد دوره نقاهت. و آن را بسیار بالاتر از پنجاب که در آن تنها 25 بيمار درمان شده است برابر مجموع شمارش از 176 مورد ثبت شده. این باعث می شود برای بهبود نرخ فقط 14 درصد در پنجاب.

یکشنبه, Punjab تا به حال تنها 8,121 افراد در خانه قرنطینه نسبت به کرالا است که تا به حال 1,22,676. آنها نیز تا به حال 814 در بیمارستان قرنطینه پنجاب بود 1,141.

پنجاب به نظر می رسد در “کرالا مدل’

مقامات در پنجاب که مطالعه شده است کرالا, مدل, ادعا می کنند که دولت تا به حال یک headstart آن را به عنوان خود را برای اولین بار مورد زود است. “کرالا اول دولت برای تحت تاثیر قرار گرفتن. آنها برای اولین بار شروع به quarantining چرا که آنها تا به حال یک headstart. از این رو آنها مقدار زیادی از زمان برای مطالعه و آماده سازی و واکنش نشان می دهند. همچنین آنها شده اند پس از کره جنوبی مدل ramping تا خود را تست. اگر چه, این است که خیلی زود به می گویند هر چیزی به عنوان داده های بیش از حد کوچک است ما نیز وجود دارد” گفت: بنادر.

چه کرالا را متفاوت انجام

در چه Kerela در حال انجام است متفاوت از پنجاب دولت مطالعه کرده است که حمایتهای روانی-اجتماعی با 1,058 نفر از پرسنل و ارائه tele-مشاوره به 1,87,465 افراد در قرنطینه/جداسازی در کرالا ثابت شده است مفید است.

همچنین دولت ساحلی در زمان ترخیص از ICMR به ارائه chemoprophylaxis و Hyrdoxychloroquine به همه بدون علامت کارکنان مراقبت های بهداشتی و بدون علامت خانوار اطلاعات تماس مورد تأیید شده آزمایشگاهی. این چیزی است که در پنجاب نگاه کرد. هیچ کارگران بهداشت و درمان ارائه شده است هیدروکسی کلروکین نشده است.

کرالا نیز اول شد دولت به دنبال دریافت مجوز از مرکز تلاش پلاسما درمانی در بیماران آلوده. پنجاب است اقدام به این کار است.

دولت پنجاب مقامات احساس می کنید که کرالا تا به حال خیلی بهتر مراقبت های بهداشتی زیرساخت همانطور که برای همه شناخته شده است اما خود بهتر جریان از بیماران (اولیه به ثانویه به قسمت سوم) خیلی بهتر بود.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? |

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>