دولت پنجاب گوش به دوران جوانی خود را برای کمک به آنها شغل و جلوگیری از مواد مخدر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Raakhi Jagga | Ludhiana | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 2:35:39 am

Punjab government listens to its youth to help them get jobs, aavoid drugs S S Bindra رئیس PYDB به دنبال بازخورد از جوانان است. (Gurmeet سینگ)

در پنجاب به عنوان در سایر نقاط کشور جوانان و به طور فزاینده ای م در مورد عدم وجود فرصت های شغلی. در پنجاب به ویژه آنها اغلب طعمه به اعتیاد به مواد مخدر. کسانی که خوب هستند در مطالعات تمایل به ترک دولت برای سواحل خارجی, یا به مطالعه بیشتر و یا کار می کنند. کسانی که عقب ماندن و موفق به دریافت یک شغل دیده می شود معترض در خیابان. در حال حاضر دولت پنجاب آغاز شده است یک ابتکار منحصر به فرد است که با هدف رسیدن به دولت جوانان و درک آنها از مشکلات بودجه ای خود را از زندگی است.

تحت این طرح که در حال رهبری پنجاب توسعه جوانان تخته (PYDB) دولت انجام جلسات با جوانان در سراسر کشور — شهرهای بلوک ها و روستاها و ترغیب آنها به دولت چه باید انجام شود برای اصلاح این وضعیت.

Sukhwinder Singh Bindra تازه منصوب رئیس PYDB می گوید: “من در زمان شارژ 2 ماه پیش و پس از مصرف شارژ من فکر پیدا کردن به عنوان چیزی است که بیمار از جوانان از دولت است. چرا آنها آنقدر مشتاق برای رفتن به کانادا و استرالیا یا کشورهای دیگر در خارج از کشور ؟ به چه دلیل خود را برای ناآرامی؟” Bindra ایده بود برای ارتباط با جوانان را در راه بهتر. “ما در حال انجام جلسات در هر منطقه است که در آن جوانان دعوت شده است به ما بازخورد بدهد. چند مقامات دولتی نیز در این جلسات و در زمان ما جبران مسائل خود را در نقطه ای می گوید:” Bindra. “آنها همچنین نوشتن به ما. روزانه با دفتر ما در Chandigarh می شود 20-25 نوشته شده پاسخ از جوانان از سراسر کشور” او ادعا می کند.

پس چه شده است نمونه بازخورد ؟ Bindra می گوید بسیاری از آنها که از شهرهای مورد شکایت پر ازدحام جاده ها, ترافیک و افزایش تصادفات جاده ای. در روستاها مردم انتقادات و پیشنهادات در مورد قاچاق و استفاده از مواد مخدر. “ما صمیمی پلیس محلی هنگامی که ما در سراسر این اطلاعات می گوید:” Bindra.

اما فراتر از کمبود امکانات رفاهی مدنی در شهرستانها و استفاده از مواد مخدر در روستاها اصلی ترین مسئله نگران کننده جوانان بیکاری است, با توجه به Bindra. “من نوشته شده به تمام دانشگاه ها در پنجاب به دنبال جزئیات این موفقیت از قرار دادن آنها در اردوگاه های. به طور معمول آن است که وظیفه دانشگاه برای سازماندهی قرار دادن اردوگاه ها و کمک به کودکان دریافت اشتغال به این دانشجویان پرداخت هزینه. اما قرار دادن رکورد بسیاری از کالج ها بسیار دلگرم کننده است. هر چند انتقادات و پیشنهادات خود را هنوز به عنوان خشن, برآورد سرمایه گذاری بیش از 30 درصد در بسیاری از کالج ها در حالی که باید آن را بیش از 90 درصد می گوید:” Bindra. او معتقد است که اگر Afghan youth می توانید پیدا کردن شغل در داخل کشور آنها را اجرا نمی خارج از کشور.

فراتر از عدم مناسب اشتغال PYDB اعضا نیز در بر داشت که آنها دریافت چندین شکایت در مورد موارد در حال بررسی در اداره پلیس. به مجموعه این حق PYDB با نزدیک شدن نگران افسران.

“جلسات ما به تازگی آغاز شده و ما را به انجام بیش از 25 چنین جلسات و این جلسات ادامه خواهد داد به اتفاق می افتد. هیئت مدیره خواهد بود و به طور کلی بازخورد به وزیر پنجاب” Bindra اضافه شده است.

اما PYDB است که فراتر از فقط redressing شکایت و پیگیری با دانشگاه ها و ادارات پلیس. آن را نیز تلاش برای ایجاد اعتماد به نفس در جوانان و تشویق و کمک به آنها را به یک کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به این منظور آنها تصمیم گرفته اند به افتخار جوانان که معتبر انجام کار در هر زمینه — می شود آن را ورزشی, اجتماعی, بخش و یا دانشگاهیان. ایده این است برای جوانان برای پیدا کردن آن را آسان برای به دست آوردن یک شغل و کار خود را برنامه بهتر است.

بیشتر در روستای سطح جلسات PYDB است تلاش برای احیای باشگاه های ورزشی. نه بیش از حد طولانی پیش وجود دارد بیش از 13000 چنین باشگاه های ورزشی در سراسر کشور اما در حال حاضر نزدیک به 6000 نفر از آنها در حال دروغ گفتن استفاده نشده. انتخابات جدید از مدیریت باشگاه بدن در حال انجام, بنابراین به عنوان برای اطمینان بیشتر جوانان در ارتباط با یکدیگر و درگیر شدن در ورزش های مختلف.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>