پنجاب: روزانه wagers, کارگران, 10 لاخ خشک جیره بسته

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 9:48:01 am

Punjab lockdown, Punjab daily wage labourers, Punjab migrants, Punjab labourers, relief for Punjab labourers, Punjab labourers relief package, India news, Indian Express رئیس جمهوری نیز دستور داد این بسته به در دسترس ساخته شده در دفاتر معاون کمیسیون برای حمایت از چنین افرادی که نمی تواند تحت پوشش در درب-به-درب توزیع و ممکن است تماس تلفنی شماره برای مواد غذایی است. (بازنمودی تصویر)

پنجاب وزیر Amarinder سینگ در روز پنج شنبه اعلام کرد فوری توزیع 10 لاخ بسته خشک جیره روزانه شرط و unorganised کارگران در دولت برای کمک به آنها را از طریق احتمالی وضعیت باعث منع رفت و آمد اعمال شده در نور COVID-19 بحران است.

این بسته حاوی 10 کیلوگرم عطا, 2 کیلوگرم دال و 2 کیلوگرم شکر هر یک خواهد بود توزیع در محله های فقیرنشین و جیب دیگر که در آن چنین روزانه شرط و کارگران در حال ماندن در تعداد زیادی از رسمی سخنگوی گفت.

رئیس جمهوری نیز دستور داد این بسته به در دسترس ساخته شده در دفاتر معاون کمیسیون برای حمایت از چنین افرادی که نمی تواند تحت پوشش در درب-به-درب توزیع و ممکن است تماس تلفنی شماره برای مواد غذایی است.

Amarinder گفت: در حالی که بسته اقتصادی اعلام شده توسط اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman خوش بود و خواهد ارائه پشتیبانی به بخش های بسیاری از جامعه وجود دارد و متاسفانه هیچ تسکین فوری ارائه شده توسط مرکز روزانه دستمزد حقوق بگیران و unorganised کارگران بخش که در سمت چپ شده بود در تلو تلو خوردن زیر حکومت نظامی/مستند تحمیل.

قبلا طی یک ویدئو کنفرانس انجام شده توسط کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی رئیس وزرای این حزب به رهبری متحده Amarinder گفت: تمام تلاش بودند که ساخته شده توسط دولت او برای رسیدن به فقیر در پنجاب. او به روز رسانی کنگره رئیس جمهور از اقدامات مختلف گرفته در دولت برای ارائه یاری به شهروندان در این ساعت از بحران است.

رئیس جمهوری در ادامه گفت که تمام ترتیبات ساخته می شد برای اطمینان از تحویل خانه از اقلام ضروری و خدمات و برای رسیدن به آن نیاز دارید در خود آستان. او تا به حال تا به حال صادر شده جهت روشن برای هر دو پلیس و مدنی دولت برای ساده کردن و پشتیبانی از سیستم های تحویل در هر منطقه است. وجود بهبود قابل توجه در این زمینه امروز, او گفت:, و اضافه کرد که این وضعیت بیشتر به ایجاد ثبات در این تعداد در چند روز آینده. معرفی e-تصویب تسهیلات راه اندازی شده توسط پلیس پنجاب شد و یک گام در این جهت او اضافه شده است.

در واکنش به گزارش از ازدحام در پزشکی و فروشگاه های مواد مخدر در برخی مناطق, وزیر مطمئن است که وجود دارد هیچ کمبود تجهیزات پزشکی از هر نوع. او همچنین اطمینان داد پزشکان و کارکنان بهداشتی که تمام تجهیزات لازم برای مقابله با این وضعیت از تست کیت COVID-19 به مواد محافظ در دسترس بود در دولت است. ایمنی از پزشکان و کارکنان بهداشتی از اهمیت او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>