پنجاب هدایت همه خود را در خط مقدم بهداشت و درمان کارگران را HCQ قرص

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kanchan Vasdev | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 4:25:49 pm

punjab coronavirus, coronaivirus news, punjab healthcare workers, HCQ tablets, hydroxychloroquine, icmr, india news, indian express پنجاب ضبط کرده 244 COVID-19 موارد و 16 و میر ناشی از یکشنبه شب. (بازنمودی تصویر)

یک ماه پس از ICMR توصیه می شود استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان پروفیلاکسی (پیشگیری و درمان) به صورت خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و خطر جمعیت در میان COVID-19 شیوع پنجاب کارگردانی کرده است تمام خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در سراسر کشور به توصیه می شود دوز هفتگی از HCQ.

پس از مرگ یک دستیار کمیسر پلیس و یک درآمد رسمی از Ludhiana در دو روز گذشته و در منطقه مندی افسر و دو نفر دیگر از پرسنل پلیس آزمایش مثبت برای این ویروس دولت است که با توجه به دادن دارو به دیگر کارگران خط مقدم نیز از جمله پلیس و مقامات دولتی و غیره.

“ما خریداری 10 لاخ قرص HCQ-400 در هر. تمام کارکنان بهداشتی درمانی توصیه شده است را به یک قرص در هر هفته. این ICMR نیز فرستاده ما چهار لاخ قرص. ما به اندازه کافی عرضه است. ما را بیشتر به نگه داشتن یک بافر” گفت: یک مقام دولتی.

این مقام افزود: “ما آنقدر عرضه که ما خواسته پزشکان به استفاده از آن را تا آنجا که مورد نیاز بیماران است. هیچ کمبود وجود دارد حتی پس از دولت هند صادر شده بود دارو به ما. ما با توجه دولت مرکزی به تنهایی. ما در حال خرید ما منابع خود را از بازار آزاد است.”

پنجاب ضبط کرده 244 COVID-19 موارد و 16 و میر ناشی از یکشنبه شب.

HCQ کمبود در شیمیدان فروشگاه

در حالی که دولت به اندازه کافی عرضه HCQ دارو استفاده شده است که برای درمان مالاریا و برخی از بیماری های ایمنی خودرو است از بین رفته از شیمیدان فروشگاه. “به محض وجود دارد گزارش می دهد که ما با استفاده از این دارو در COVID-19 بیماران و مردم شروع به جمع اوری این. ما در تامین کوتاه مدت از این دارو برای یک ماه گذشته گفت:” امان Ahuja سخنگوی پنجاب داروخانه ها انجمن.

“مردم در پنجاب متوسل شده بود به وحشت خرید در ماه گذشته رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد مواد مخدر است. در عرض یک هفته از صدای جیر جیر خود را, بسیاری از داروخانه ها در Ounjab گفت: مواد مخدر از سهام” او گفت:, و اضافه کرد که آن را شبیه به احتکار دارو در طول آنفولانزای خوکی برک آوت.

Mohit Kumar از محیط Medicos در بخش 46 Chandigarh همچنین گفت که پزشکی بود خارج از بورس. Ahuja گفت: طب عرضه شد توسط چهار شرکت های دارویی و نوار قیمت بین Rs 120 به 130 تومان. “من در حال حاضر سفارش آنلاین. اما آن را در دسترس نیست. اما ما شده اند ارائه مشاوره به بیماران آن است که نه بیش از حد دارو. آنها باید مراقب باشید با این. تولید شرکت در حال حاضر راه اندازی کمک به و ما با توجه به آنها,” او گفت:.

Ahuja گفت: ارتباط خود را تا به حال به دادگاه تجدید نظر به مردم را به وحشت-خرید دارو. “ما به اندازه کافی سهام دارو با عرضه خط در حال بازگشت است. اما مردم در حال آمدن به آمریکا برای خرید دارو برای 3-6 ماه می باشد. ما می خواهیم به آنها اطمینان می دهم که ما نمی هر گونه کمبود. آنها می توانند حلقه ما برای تحویل خانه.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>