پنجاب پلیس را جدا زن و شوهر پس از گذشته جلب با داماد در راه به محل برگزاری عروسی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Divya Goyal | Ludhiana | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 11:32:14 pm

punjab weddings, punjab news, ludhiana news, coronavirus weddings, latest news, indian express Jagsir سینگ ساخته شده بود به ازدواج Jaspreet Kaur توسط پلیس

در حالی که صدها نفر از زوج ها شده اند قرار دادن مراسم ازدواج خود را در انتظار نگه داشته در طول همه گیر Jagsir سینگ (28) از Moga را Khosa پندو ایجاد کرد تصمیم به شیرجه رفتن با این وجود. اما داماد بهترین برنامه گذاشته چپ چپ رفت که او خانه را ترک کرد روز شنبه به ازدواج با یک دختر از هاریانا را پنیپت اما برگشتم با دوست دختر خود را سه سال به عنوان عروس – با تشکر چشمگیر دخالت سرنوشت و Moga پلیس.

پیچ و تاب در طرح آمد و مدتی کوتاه پس از Jagsir خانه را ترک کرد و با خانواده اش برای برگزاری مراسم عروسی در Kotkapura. در طول راه وسیله نقلیه خود را شکست درست در کنار آپارتمان که در آن Jaspreet Kaur (24) از سنت نگر با این نسخهها کار به عنوان یک داخلی به کمک و که در آن Jagsir به کار گرفته شد به عنوان یک گارد امنیتی.

به عنوان مردم شروع به جمع آوری در اطراف خودرو در میان آنها بود Jaspreet. آن را در مارس 5 که Jagsir گذشته وعده داده شده به ازدواج Jaspreet و همچنین استعداد جدید لباس و rumala از gurdwara به عنوان بخشی از وعده های خود را.
اما فقط 10 روز بعد در چهارشنبه Jaspreet در بر داشت او را در لباس پوشیدن به عنوان یک داماد داخل ماشین تزئین شده با گل و در راه خود را به ازدواج با شخص دیگری.

خشمگین Jagpreet جا گل و تزئینات در خودرو و پاره sehra در داماد سر به عنوان او به نام پلیس برای کمک به.

ASI Jaswant سینگ incharge نقطه کانونی پلیس پست Moga گفت: “او به عنوان گارد امنیتی و او به عنوان داخلی کمک کند در همان آپارتمان در Kotkapura دور زدن. اتفاقا داماد خودرو خراب شد در همان منطقه و دختر را دیدم او را در لباس پوشیدن به عنوان یک داماد. به عنوان به زودی به عنوان او به رسمیت شناخته شده او به نام پلیس. ما در زمان هر دو طرف در مقر پلیس و توصیه آنها. دختر قاطعانه بود به شاه ثبت شده در برابر داماد….هر دو طرف از جمله panchayat از اعضای داماد طرف به ما در نوشته شده و مورد توافق برای ازدواج. بعد آنها رو نند کرج solemnised در gurdwara سری گورو Ramdas صاحب است.”

او افزود که تا به حال داماد رد او رزرو شده اند طبق قانون. دختر Jagsir بود در راه خود را به ازدواج بومی پنیپت و آمده بود به خانه مادر پدربزرگ و مادربزرگ در Kotkapura برای عروسی. Moga پلیس گفت که آنها دریافت نکرده ایم شکایت از هاریانا ،

پلیس گفت که Jagsir بود به شدت کوبید در نقطه ای که در آن Jaspreet او را در بر داشت و نجات توسط پلیس.

زبان به بیان Jagsir سینگ گفت: “به پلیس گفت: من باید برای گذراندن ده سال در زندان اگر من ازدواج Jaspreet. من تا به حال هیچ گزینه دیگر باقی مانده است. من نمی خواهم برای رفتن به زندان است. بله ما در یک رابطه برای سه سال اما ما به تازگی به حال یک مبارزه است. از این رو من تا به حال توافق برای ازدواج با شخص دیگری است.” Jaspreet اما حاضر به صحبت می کنند به این خبرنگار. Jagsir ادعا کرد که 2-3 پلیس نیز با حضور در ازدواج در gurdwara اما ASI آن را تکذیب کرد.

پرسید: اگر آنها زن و شوهر بودند با ازدواج در حال حاضر Jagsir گفت: “هان khush سلام hain…حر کوی chaara taan siga ni.(بله, ما در حال حاضر خوشحال هستند. من تا به حال هیچ گزینه ای دیگر در سمت چپ).”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>